Logo MojaObčina.si
JUTRI
18°C
15°C
TOR.
22°C
15°C
Oceni objavo

Podkrimski pustni karneval vabi k sodelovanju

Na pustno soboto, 18. februarja 2023, Občina Ig ponovno pripravlja Podkrimski pustni karneval. Zadnji dve leti je zaradi epidemije žal odpadel, a letos verjamemo, da nam bo uspelo izpeljati že 23. karneval po vrsti. V prizorih poleg aktualnih družbenih in političnih dogodkov minulega leta svoje mesto najdejo dogodki iz lokalne zgodovine, miti in legende, tradicionalni pustni liki … Sodelujejo tudi tradicionalne maske iz drugih slovenskih krajev in tujine. Tudi tokrat k sodelovanju vabimo vsa domača društva, vasi in druge – prijavite se in bodite del Podkrimskega pustnega karnevala!

Če imate kakršnokoli vprašanje, predlog, idejo ali bi želeli s sponzorskimi sredstvi pomagati pri izvedbi karnevala, vabljeni, da pokličite na Občino Ig na tel. št. 01/2802 318 ali pišete na maja.zupancic@obcina- ig.si.

Prijavnico za prizore in ponudnike storitev najdete na spletni strani Občine Ig in kot priponko tega članka. 

Prijave zbiramo do 1. februarja 2023. Veselimo se vašega sodelovanja in vas vabimo, da se v čim večjem številu udeležite karnevala s svojimi prizori.

Oglejte si tudi