Logo MojaObčina.si

Ig

DANES
28°C
20°C
JUTRI
30°C
17°C
6847

Celostna prometna strategija Občine Ig

V okviru izdelave Celostne prometne strategije Občine Ig se je izdelal anketni vprašalnik glede potovalnih navad občank in občanov. Rezultati anketne raziskave bodo služili za namene evalvacije današnjega stanja na področju potovalnih navad in za namene izvajanja prometnega monitoringa v prihodnjih letih, ko so načrtovane nove infrastrukturne ureditve, ki bodo omogočale uporabo t. i. alternativnih in do okolja prijaznih oblik potovanja (JPP, hoja in kolesarjenje)«.

Naprošamo Vas, da si vzamete 10 minut časa za izpolnitev vprašalnika. Ob koncu izpolnitve vprašalnika stisnite gumb POŠLJI. Za izpolnitev obrazca se vam posebej ni potrebno prijaviti v Google! Anketa je anonimne narave in je za izpolnjevanje odprta do 01. 05. 2022 do 24:00 ure.  

Povezava do anketne raziskave: Anketna raziskava

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi