Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
Danes bo spremenljivo oblačno, občasno bodo nastajale krajevne plohe in nevihte. Več sonca bo na vzhodu države. Pihal bo okrepljen jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 27 stopinj.
18°C | 25°C
petek, 30.06.2017
15°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 27°C
ponedeljek, 03.07.2017
13°C | 25°C
Opozorila
Četrtek, 29.6.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
18°C
25°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Turnir v malem nogometu


ŠPORT

| |
23.03.2014      15:18
A A

Turnir v malem nogometu


Horjul, 16. marec – V športni dvorani OŠ Horjul je v organizaciji Športnega društva Žažar drugo leto zapored potekal turnir v malem nogometu, na katerem je sodelovalo enajst ekip.


Deli:

Po lanskem dobrem odzivu se je Športno društvo Žažar odločilo, da letos ponovi organizacijo turnirja v malem nogometu. Na parketu horjulske športne dvorane se je tokrat pomerilo enajst ekip, in sicer ekipe ŠD Žažar, ŠD Šentjošt, Varl, Ključavničarstvo Kunc, ŠD Lipa mlajši – Gostilna Jurca Podlipa, ŠD Log – Zaplana, Dolani, Slaščičarna Berzo Vrhnika, ŠD Lipa, ŠD Setnik in ŠD Setnik Junior.

Nedeljski dan je tako minil v znamenju športa in zabave. Enajst ekip je s petimi možmi na igrišču in vratarjem v golu merilo svoje nogometne moči in sposobnosti. Najboljši so se izkazali s spretnim preigravanjem, številnimi uspešnimi in malo manj uspešnimi podajami ter streli na gol. Gledalci in navijači pa so bili priče tudi bolj grobi igri, ki jo je navadno zaustavil sodnikov pisk. Ta je oznanil tudi konec tekmovalnega dela, za katerim je sledila razglasitev. To leto se je najbolj izkazala ekipa Slaščičarna Berzo Vrhnika, ki je ugnala lanske zmagovalce ŠD Lipa, tretje mesto pa so osvojili mlajši iz ŠD Lipa – Gostilna Jurca Podlipa. Zmagovalne ekipe so od organizatorja prejele pokale in denarne nagrade. Poleg nagrad najboljšim ekipam pa so najboljšim posameznikom podelili tudi simbolne nagrade – unikatne modele ježa nogometaša. Za najboljšega vratarja turnirja so po oceni sodnika in žirije izbrali Martina Smrtnika iz ekipe Slaščičarna Berzo Vrhnika, iz iste ekipe je tudi najboljši strelec turnirja Goran Svilak, ki mu je za hrbet vratarjev uspelo spraviti kar enajst žog, za najboljšega igralca turnirja pa je bil imenovan Gašper Končan iz ekipe ŠD Lipa.

Nedeljski športni dan se je z razglasitvijo zaključil in prinesel nasmeh na obraz tako vsem sodelujočim, ki so dan preživeli v prijetni družbi in ob koristni rekreaciji, kot organizatorjem, ki so tudi tokrat projekt uspešno pripeljali h koncu.

 

Nadja Prosen Verbič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 450
Izšla: 26.06.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.