Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

oblačno
Popoldne bo na vzhodu sprva še sončno in vroče, drugod bo spremenljivo oblačno. Krajevne padavine, deloma nevihte se bodo krepile in postopno širile proti vzhodu. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
18°C | 27°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 25°C
petek, 30.06.2017
16°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 13h
Danes popoldne in zvečer bodo nastale močnejše nevihte, ob prehodu vremenske fronte v noči na četrtek pa bodo ob nevihtah krajevna neurja predvsem z nalivi in močnejšimi sunki vetra.
18°C
27°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Člani PGD Žažar nepremagljivi na gasilski ......


SOSED SOSEDU

| |
20.03.2015      8:04
A A

Člani PGD Žažar nepremagljivi na gasilski tekmi v spajanju sesalnega voda


PGD Žažar je v športni dvorani Horjul organiziralo predzadnjo tekmo za pokalno tekmovanje Gasilske zveze Slovenije v spajanju sesalnega voda. Lovoriko najboljših je pri članih osvojilo PGD Žažar in pri članicah PGD Hajdoše.


Deli:

Gasilsko tekmovanje v spajanju sesalnega voda, ki šteje za točke pokalnega tekmovanja Gasilske zveze Slovenije, je PGD Žažar letos v športni dvorani pripravilo že šesto leto zapored. Število prijavljenih ekip, 33 moških in 23 ženskih, med katere spadajo najboljše slovenske ekipe, je napovedovalo, da bo za sam vrh treba pokazati vse svoje znanje in hitrost, in to seveda brez napak. Napeti dvoboji po sistemu izpadanja in napredovanja boljših v naslednjih krog so pri članih v finale uvrstili člane PGD Žažar in PGD Ivančna Gorica, vendar so se na koncu s časom 14,90 veselili Žažarčani. Tretje mesto pa je osvojila ekipa PGD Šentjošt A1. Med članicami so suvereno zmagale članice PGD Hajdoše, ki so bile boljše od drugouvrščenih gasilk iz PGD Komenda ter tretjeuvrščenih iz PGD Gabrje. Članice PGD Žažar so tekmovanje zaključile na 16. mestu, v skupnem seštevku pa so pred zadnjo tekmo uvrščene na 7. mesto. 
Z odlično organizacijo se je društvo znova izkazalo kot dober gostitelj številnih ekip iz vse Slovenije, za še boljše vzdušje in zabavo pa so po koncu tekmovanja poskrbeli člani ansambla Prosen. Vsem tekmovalnim ekipam, še posebej prijateljskim iz sosednjih gasilskih zvez Vrhnika in Dolomiti, se zahvaljujemo za sodelovanje, pa tudi vsem drugim, ki nam kakorkoli pomagate pri izvedbi tekmovanja.

 

Mojca Jazbar, foto: Mitja Gregorin
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 450
Izšla: 26.06.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.