Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 18.11.2017

delno oblačno
Danes se bo od severozahoda povečini delno zjasnilo, le po nižinah osrednje in jugovzhodne Slovenije bo ostalo precej nizke oblačnosti. Predvsem ponekod v vzhodni Sloveniji bodo sprva še občasne padavine. Burja na Primorskem bo slabela in do večera ponehala. Najvišje dnevne temperature bodo od 4 do 9, na Primorskem do 14 °C.
4°C | 9°C
nedelja, 19.11.2017
0°C | 9°C
ponedeljek, 20.11.2017
-1°C | 10°C
torek, 21.11.2017
2°C | 11°C
sreda, 22.11.2017
7°C | 13°C
Opozorila
Sobota, 18.11.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
9°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Pustovanje v našem vrtcu


VRTEC

| |
16.02.2016      8:12
A A

Pustovanje v našem vrtcuDeli:

Končno smo dočakali norčavi in igrivi pustni torek, na katerega so se vsi otroci vsaj za nekaj časa spremenili vsak v svojega junaka. Otroci so nam že prej zaupali, v kaj se bodo našemili, zato so prijatelje pod maskami z lahkoto prepoznali. Maškaram letos ni bilo potrebno preganjati zime, premagale so dež in se v suhem dopoldnevu odpravile na pustno povorko po kraju. V vrtcu so ostale le najmlajše in rajale na hodniku. Maškare iz starejših skupin so odšle mimo doma starejših občanov in dospele do Metrela ravno v času odmora, zato jih je pričakalo veliko občudovalcev. Pisana druščina je s petjem in dobro voljo opozarjala nase in marsikoga ustavila za kratek čas. Na občinskem trgu so se mlajšim pridružile še ostale maškare našega vrtca in skupaj zapele ter zaplesale uslužbencem občine. Preostali del dopoldneva  smo preživeli ob rajanju v igralnicah in telovadnici vrtca.


V. Š.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 453
Izšla: 30.10.2017

Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.