Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 27.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo precej jasno.
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 32°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 25°C
petek, 30.06.2017
16°C | 25°C
Opozorila
Ponedeljek, 26.6.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
32°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Pustovanje v našem vrtcu


VRTEC

| |
16.02.2016      8:12
A A

Pustovanje v našem vrtcuDeli:

Končno smo dočakali norčavi in igrivi pustni torek, na katerega so se vsi otroci vsaj za nekaj časa spremenili vsak v svojega junaka. Otroci so nam že prej zaupali, v kaj se bodo našemili, zato so prijatelje pod maskami z lahkoto prepoznali. Maškaram letos ni bilo potrebno preganjati zime, premagale so dež in se v suhem dopoldnevu odpravile na pustno povorko po kraju. V vrtcu so ostale le najmlajše in rajale na hodniku. Maškare iz starejših skupin so odšle mimo doma starejših občanov in dospele do Metrela ravno v času odmora, zato jih je pričakalo veliko občudovalcev. Pisana druščina je s petjem in dobro voljo opozarjala nase in marsikoga ustavila za kratek čas. Na občinskem trgu so se mlajšim pridružile še ostale maškare našega vrtca in skupaj zapele ter zaplesale uslužbencem občine. Preostali del dopoldneva  smo preživeli ob rajanju v igralnicah in telovadnici vrtca.


V. Š.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 450
Izšla: 26.06.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.