26°C

Prva zmaga Dinamitov na novi podlagi

Horjul, 18. oktober – Športni park Horjul je v soboto odprl sezono, saj je gostil prvo tekmo prvega kroga državnega prvenstva 2012/2013 v inline hokeju, in to na popolnoma novi podlagi.
Povsem bela, skoraj nedotaknjena je bila nova podlaga igrišča v Športnem parku Horjul, preden so nanjo premierno v dresih stopili člani ekipe Dinamiti ter njihovi prvi nasprotniki, člani hokejske ekipe iz Tolmina. Po štirih mesecih počitka so znova prekrižali palice, izkusili težo ploščka ter preizkusili gladkost novega terena. V dresu horjulskih hokejistov so tokrat prvič na igrišče stopili nekateri novi člani, ki so se odlično izkazali. Nekoliko pomlajeni Dinamiti so tako prve tri četrtine igrali zelo ubrano igro, lahko bi rekli, da so se soigralci še nekoliko spoznavali in iskali ekipni občutek, toda v zadnji četrtini so se ti popolnoma razigrali. V pičlih 12 minutah jim je kar devetkrat uspelo spraviti plošček za vratarja nasprotne ekipe, s tem so zabeležili eno od najuspešnejših strelskih četrtin v zadnjih letih. Glede na rezultat, ki je na semaforju ob koncu kazal 12 : 2, lahko mirne duše trdimo, da ohranjajo kondicijo, moč, eksplozivnost in dober strelski občutek. Aktualni državni prvaki so nam z rezultatom zelo jasno povedali, da bodo tudi letos napadli sam vrh lestvice in da si lahko gledalci znova obetamo zanimivo in uspešno sezono. Pa srečno!