Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.09.2018

jasno
Zvečer in ponoči bo pretežno jasno, ponekod po kotlinah in dolinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do 4, ob morju okoli 8 °C.
3°C | 21°C
petek, 28.09.2018
5°C | 23°C
sobota, 29.09.2018
10°C | 18°C
nedelja, 30.09.2018
4°C | 15°C
Opozorila
Sreda, 26.9.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
21°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Popravilo hidravličnih sklopov pri kmetijski ......


NOVICE

| |
19.02.2018      12:05
A A

Popravilo hidravličnih sklopov pri kmetijski in gradbeni mehanizaciji


Podjetje VIP Trade ima bogato zgodovino urejanja vrtov in okolice, v zadnjem obdobju pa je še razširilo svojo dejavnost. Popravijo vam hidravlično napeljavo in sklope na kmetijskih strojih in gradbeni mehanizaciji, prav tako pa se lotijo popravila težav z elektriko in elektronskimi napravami v vašem avtomobilu. Najdete jih v delavnici v Ljubgojni, tik ob cesti iz Horjula na Vrzdenec.


Deli:

Z željo, da strankam ponudijo celovit paket storitev in materialov za dom in okolico, so v zadnjih letih uspešno vpeljali nekaj novosti, med katere sodita tudi trgovina in servis. Poleg vrtnega programa v trgovini v Ljubgojni najdete tudi orodje za domačo delavnico in obrtnike ter izdelke široke potrošnje za avtomobilizem, kot so olja, maziva, akumulatorji, brisalci, žarnice in celo nadomestni deli za avto-moto industrijo, kmetijsko mehanizacijo in transportni program. V servisnem delu pa izdelujejo in popravljajo hidravlične in pnevmatske sklope gradbene in kmetijske mehanizacije, saj se vedno pogosteje nanje obračajo kmetje, ki so pri delu v gozdu ali na polju poškodovali hidravlično napeljavo ali pa je preprosto potrebna servisa zaradi obrabljenosti. Imajo vse potrebne cevi in drobni material ter stroje in znanje, da rešijo vsako težavo, povezano s hidravliko. Ukvarjajo se tudi z obnovo traktorjev in pripravo na tehnični pregled. Zaradi potreb strank so svojo dejavnost razširili na servisiranje vrtne opreme in lahke kmetijske mehanizacije. Ker v podjetju premorejo veliko znanja s področja avtoelektrike in avtoakustike, vam lahko pomagajo tudi na tem področju. V avtoelektrikarski delavnici pa se ukvarjajo tudi z montažo vlečnih kljuk in urejanjem dokumentacije za homologiranje. Ko pride na servis stranka s težavo, si za to vzamejo čas, razdrejo elektronski del, če je to potrebno, in poiščejo napako ter jo odpravijo. Stranka zaradi popravila privarčuje, saj so stroški zamenjave rezervnega dela elektronike običajno zelo visoki, popravilo pa je običajno bistveno cenejše.

Besedilo in fotografije: Peter Kavčič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!