Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.09.2018

pretežno jasno
Zvečer bo zmerno do pretežno oblačno, predvsem v hribovitem svetu zahodne Slovenije bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Krepil se bo jugozahodni veter.
13°C | 20°C
torek, 25.09.2018
5°C | 17°C
sreda, 26.09.2018
3°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
2°C | 21°C
Opozorila
Nedelja, 23.9.2018 ob 18h
V drugi polovici noči in jutri zjutraj bodo najmočnejši sunki severnega vetra ponekod v severni in severovzhodni Sloveniji lahko presegli hitrost 70 km na uro.
13°C
20°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Projekta za ureditev poplavne varnosti v ......


PROMET

| |
21.06.2017      14:47
A A

Projekta za ureditev poplavne varnosti v zaključni faziObnova Stare ceste
Obnova Stare ceste
Deli:

V pretekli številki smo pisali o podpisu pogodbe z izvajalcem del, podjetjem Eurigrad d.o.o. iz Ljubljane. V skladu s terminskim načrtom so že uredili dve prodni pregradi in prehode do zemljišč z uporabo škatlastih prepustov, ki ustrezajo danim pogojem direkcije za vode, trenutno pa urejanjo cestišče. Projekt ureditve hudournika Stojanšek in obnove Stare ceste, ki je težak 130.272,94 evra, je tako v zaključni fazi in bo, skladno s pogodbo, konec junija tudi zaključen. Prav tako je v zaključni fazi urejanje hudournika pri cerkvi sv. Kancijana na Vrzdencu. Tudi tu je izvajalec del Eurograd. Urejajo zelene površine, do sredine julija pa naj bi asfaltirali javno pot ob delu vodotoka. Občina Horjul je kot investitor zadovoljna z izvedbo ter sodelovanjem tako z izvajalcem del kot nadzornikom tudi zato, ker dela ne bodo presegla pogodbene vrednosti in sledijo terminskemu načrtu. Občina Horjul ob tem stanovalce in lastnike ob zemljiščih, kjer potekajo dela, še vedno prosi, da jih spremljajo potrpežljivo.

npv
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!