Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 25.05.2018

pretežno jasno
Danes zjutraj bo na zahodu delno jasno, drugod pa pretežno oblačno in večinoma suho. Čez dan bo spremenljivo oblačno, predvsem sredi dneva in popoldne bodo nastajale krajevne plohe in nevihte, lokalno lahko tudi močnejše. Najvišje dnevne temperature bodo od 22 do 25, na Primorskem do 27 °C.
15°C | 25°C
sobota, 24.05.2018
14°C | 24°C
nedelja, 26.05.2018
15°C | 27°C
ponedeljek, 27.05.2018
15°C | 28°C
torek, 28.05.2018
16°C | 29°C
Opozorila
Petek, 25.5.2018 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
25°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Projekta za ureditev poplavne varnosti v ......


PROMET

| |
21.06.2017      14:47
A A

Projekta za ureditev poplavne varnosti v zaključni faziObnova Stare ceste
Obnova Stare ceste
Deli:

V pretekli številki smo pisali o podpisu pogodbe z izvajalcem del, podjetjem Eurigrad d.o.o. iz Ljubljane. V skladu s terminskim načrtom so že uredili dve prodni pregradi in prehode do zemljišč z uporabo škatlastih prepustov, ki ustrezajo danim pogojem direkcije za vode, trenutno pa urejanjo cestišče. Projekt ureditve hudournika Stojanšek in obnove Stare ceste, ki je težak 130.272,94 evra, je tako v zaključni fazi in bo, skladno s pogodbo, konec junija tudi zaključen. Prav tako je v zaključni fazi urejanje hudournika pri cerkvi sv. Kancijana na Vrzdencu. Tudi tu je izvajalec del Eurograd. Urejajo zelene površine, do sredine julija pa naj bi asfaltirali javno pot ob delu vodotoka. Občina Horjul je kot investitor zadovoljna z izvedbo ter sodelovanjem tako z izvajalcem del kot nadzornikom tudi zato, ker dela ne bodo presegla pogodbene vrednosti in sledijo terminskemu načrtu. Občina Horjul ob tem stanovalce in lastnike ob zemljiščih, kjer potekajo dela, še vedno prosi, da jih spremljajo potrpežljivo.

npv
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!