Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Danes bo oblačno, dež se bo od severa in zahoda dopoldne razširil nad vso Slovenijo. Predvsem na Primorskem bodo možne posamezne nevihte. Prehodno bo zapihal severovzhodnik, ob morju pa bo še pihal jugo. Popoldne bo dež od severovzhoda počasi slabel, okoli poldneva bo na Primorskem začela pihati zmerna burja. Hladilo se bo, popoldanske temperature bodo le od 10 do 13, ob morju okoli 18 °C.
16°C | 18°C
nedelja, 21.09.2018
14°C | 30°C
ponedeljek, 23.09.2018
11°C | 25°C
torek, 24.09.2018
13°C | 19°C
sreda, 25.09.2018
4°C | 16°C
Opozorila
Sobota, 22.9.2018 ob 8h
Danes dopoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
16°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Objava javnega razpisa LAS Barje z zaledjem


OBČINSKE

| |
27.03.2017      7:24
A A

Objava javnega razpisa LAS Barje z zaledjemDeli:

Lani je tudi Občina Horjul pristopila k Lokalni akcijski skupini Barje z zaledjem (v nadaljevanju LAS Barje z zaledjem), ki skrbi za sofinanciranje dejavnosti iz strategije lokalnega razvoja na regionalnem in kmetijskem področju. Ta mesec je bil na spletni strani www.lasbarje.si objavljen prvi javni razpis v programskem obdobju 2014–2020, naslednji bo verjetno objavljen januarja 2018. Objavljene bodo tudi informacije o organiziranih delavnicah za potencialne prijavitelje, na katerih bodo bolj podrobno predstavili javni poziv in razpisno dokumentacijo. Na razpis se lahko prijavijo tako fizične kot pravne osebe, ki imajo stalno bivališče oziroma sedež na območju LAS ter pravne osebe javnega ali zasebnega prava v javnem interesu, ki delujejo na območju LAS. Na razpisu bodo podprte naložbe za:  

  • spodbujanje in razvoj turistične ponudbe,
  • spodbujanje trajnostne pridelave hrane,
  • aktiviranje tradicionalnih virov,
  • podporo naložbam,
  • ohranjanje naravnih virov,
  • izvajanje dejavnosti za utrjevanje zavesti o lokalni pripadnosti,
  • oblikovanje in uporabo modelov medgeneracijskega sodelovanja in vključevanja vseh ranljivih skupin v gospodarske in družbene dejavnosti.

Če se prepoznate v kateri od zgornjih tematik, vam svetujemo, da spremljajte spletno stran in pravočasno oddate svojo vlogo.

Občina Horjul
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!