Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
16°C
-2°C
JUTRI
14°C
-2°C
2873

Objava javnega razpisa LAS Barje z zaledjem

Lani je tudi Občina Horjul pristopila k Lokalni akcijski skupini Barje z zaledjem (v nadaljevanju LAS Barje z zaledjem), ki skrbi za sofinanciranje dejavnosti iz strategije lokalnega razvoja na regionalnem in kmetijskem področju. Ta mesec je bil na spletni strani www.lasbarje.si objavljen prvi javni razpis v programskem obdobju 2014–2020, naslednji bo verjetno objavljen januarja 2018. Objavljene bodo tudi informacije o organiziranih delavnicah za potencialne prijavitelje, na katerih bodo bolj podrobno predstavili javni poziv in razpisno dokumentacijo. Na razpis se lahko prijavijo tako fizične kot pravne osebe, ki imajo stalno bivališče oziroma sedež na območju LAS ter pravne osebe javnega ali zasebnega prava v javnem interesu, ki delujejo na območju LAS. Na razpisu bodo podprte naložbe za:  

  • spodbujanje in razvoj turistične ponudbe,
  • spodbujanje trajnostne pridelave hrane,
  • aktiviranje tradicionalnih virov,
  • podporo naložbam,
  • ohranjanje naravnih virov,
  • izvajanje dejavnosti za utrjevanje zavesti o lokalni pripadnosti,
  • oblikovanje in uporabo modelov medgeneracijskega sodelovanja in vključevanja vseh ranljivih skupin v gospodarske in družbene dejavnosti.

Če se prepoznate v kateri od zgornjih tematik, vam svetujemo, da spremljajte spletno stran in pravočasno oddate svojo vlogo.

Občina Horjul

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!