Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 21.05.2018

pretežno oblačno
Danes bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo in večinoma suho, kakšna popoldanska ploha bo možna predvsem v severni Sloveniji. Še bo pihal severovzhodni do jugovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja, ki bo dopoldne postopno oslabela. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 23, na Primorskem do 26 °C.
12°C | 23°C
torek, 20.05.2018
12°C | 22°C
sreda, 22.05.2018
12°C | 22°C
četrtek, 23.05.2018
12°C | 24°C
petek, 24.05.2018
15°C | 25°C
Opozorila
Ponedeljek, 21.5.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
23°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Navdušenje nad filmom Nika in palačinkami


OBČINSKE

| |
22.06.2017      14:02
A A

Navdušenje nad filmom Nika in palačinkamiDeli:
Na praznik občine Horjul smo tudi letos za obiskovalce pripravili dogodek "Kino na trgu". Po lanski številčni udeležbi obiskovalcev  so tokratno predvajanje filma na trgu in gledalce skoraj da pregnale dežnje kaplje,  vendar so ljubitelji filma kljub temu prišli na svoj račun in si pod streho odra na trgu ogledali slovenski mladinski film Nika. Navdušenja nad filmom ni manjkalo, prav tako pa tudi nad slastnimi čokoladnimi in marmeladnimi palačinkami izpod peke Mojce in Neže ter ostalih članov TD Horjul, ki so poskrbeli da so se obiskovalci lahko posladkali in uživali v filmskem večeru.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!