Logo MojaObčina.si

Horjul

DANES
5°C
-3°C
JUTRI
5°C
-3°C
1332

Kandidiranje za župana in občinski svet

Leto 2014 je leto lokalnih volitev, na katerih se volita župan in občinski svet. Volitve so razpisane za 5. oktober 2014.

Čas za vlaganje kandidatur že poteka, skrajni rok za vložitev kandidatur pa je 10. september 2014 do 19. ure. Kandidature za župana in občinski svet se do navedenega roka vložijo na upravi Občine Horjul, kjer jih bo prevzela Občinska volilna komisija. Kandidature se vlagajo ali preko političnih strank, kjer kandidiranje poteka po pravilih stranke, ali pa neodvisno, s podpisovanji oz. pisnimi podporami. Kandidati, ki boste nastopili neodvisno, s podpisovanji, morate za kandidiranje za župana zbrati najmanj 26 podpisov, za kandidiranje v občinski svet pa najmanj 15 podpisov. Več o kandidiranju preberite na naši spletni strani www.horjul.si

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi