Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

jasno
Popoldne bo na zahodu zmerno, ponekod občasno pretežno oblačno. Drugod bo precej jasno. Ponekod bo pihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 24 stopinj C.
7°C | 22°C
petek, 20.10.2017
8°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 15°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
22°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

POPRAVILA VAŠKIH POTI V ZAGRADCU PRI ......


PROMET, LOKALNE SKUPNOSTI

| |
28.10.2013      13:17
A A

POPRAVILA VAŠKIH POTI V ZAGRADCU PRI GROSUPLJEMSKICO S TABELO POŠKODB ASFALTA SO NA OBČINI IN KRAJEVNI SKUPNOSTI Z NAŠE STRANI DOBILI ŽE V LETU 2012.
SKICO S TABELO POŠKODB ASFALTA SO NA OBČINI IN KRAJEVNI SKUPNOSTI Z NAŠE STRANI DOBILI ŽE V LETU 2012.
Deli:
Že v maju 2013 je iz sredstev Občine Grosuplje bilo v Zagradcu pri Grosupljem sredi vasi pri gasilskem domu poasfaltirano nekaj vaške poti, ki je bila že močno poškodovana (dodana pa je bila še asfaltna mulda), kjer smo gasilci letos pripravili že 3. tekmovanje za Lambergov pokal (cca 110 m2).

V drugi polovici oktobra so iz sredstev občinskega proračuna popravili prav tako eno nekoliko večjo poškodovano površino (cca 27 m2) pri Mežnarju ter dva ožja pasova asfalta (cca 10 m2) pri Psikovi hiši in en pas, ki je bil odrezan že v letu 2010 zaradi poškod asfalta ob bruhanje vode iz meteorne kanalizacije ob septemberskih poplavah pod Mncalovo hišo (cca 3 m2).

Vaščani se vodstu Občine Grosuplje in Krajevni skupnosti Mlačevo zahvaljujejo za opravljena dela!

Pri tem pa naj pojasnimo, da je vseh asfaltiranih površin do vasi in po vasi že od leta 1983 nekaj več kot 1 km, na novo asfaltranih površin v zadnjih treh letih pa je približno 150 m2 ali pretvojreno v dolžinske metre cca 60 m z 2,5 m širine. Je pa tako poškodovanih asfaltiranih površinah do vasi in po vasi še vsaj petkrat toliko. Asfaltiranih površin, ki so jih razkopali in popravili nazaj ob popravilih in delni prestavitvi vodovoda pri tem ne štejejo.

O ostalem (kanalizacijah, upravljanju krajinskega parka Radenskega polja, temeljiti obnovi vodovoda ...) pa - NIČ NOVEGA
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!