Logo MojaObčina.si

Grosuplje

DANES
16°C
7°C
JUTRI
13°C
9°C

Jesenske aktivnosti v Zdravstvenem domu Grosuplje

Začetek delavnic v Zdravstveno vzgojnem centru

  • Zdravo hujšanje: 9.9.2019, ob 17.00 - zbiramo zgodnje prijave
  • Delavnice: Spoprijemanje s stresom, tesnobo, depresijo; Gibam se, Ali sem fit, Tehnike sproščanja, Zdrava prehrana, Opuščanje kajenja.

Začetek delavnic v jesenskih mesecih-  zbiramo zgodnje prijave

Prijave na delavnice in dodatne informacije na 01 78 18 400 ali zvc@zd-grosuplje.si

_________________________________________________________________

Tematska srečanja »Vitalni v zrela leta«

V želji, da bi Grosupeljski občani v zrelih letih ostali čim dlje v dobri fizični in psihični kondiciji, smo se v Zdravstvenem domu Grosuplje odločili, da bomo s septembrom 2019 začeli sklop brezplačnih srečanj katera bodo namenjena predvsem druženju starejših občanov ob kavi, ob tem pa jim bomo zaposleni v zdravstvenem domu ponudili tudi zanimive in poučne vsebine iz različnih področij, ki jim bodo prišle prav pri vzdrževanju ali izboljšanju zdravja.

Na srečanjih, ki bodo potekala dvakrat mesečno bomo obravnavali teme pomena pravilne prehrane, gibanja in preprečevanja padcev, ustne higiene, pomena sproščanja, ohranjanja socialnih stikov, vzdrževanje kvalitetnega spanja, organizirali bomo druženja z otroci in drugo..

Prvo brezplačno srečanje bo potekalo 25. 9. 2019, ob 10.00 v predavalnici v prvem nadstropju stare stavbe Zdravstvenega doma Grosuplje.

 

Vljudno vabljeni da se nam pridružite!

 

Medeja Bučar, dipl. m. s.,

ZD Grosuplje

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi