Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.09.2018

pretežno jasno
Danes bo pretežno oblačno, več sonca bo popoldne v vzhodnih krajih. Predvsem v hribovitem svetu zahodne Slovenije bo občasno lahko rahlo deževalo ali rosilo. Popoldne in zvečer se bo krepil jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 17 do 24 °C.
11°C | 21°C
ponedeljek, 24.09.2018
11°C | 18°C
torek, 25.09.2018
5°C | 15°C
sreda, 26.09.2018
1°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
3°C | 21°C
Opozorila
Nedelja, 23.9.2018 ob 9h
V drugi polovici noči in jutri zjutraj bodo najmočnejši sunki severnega vetra ponekod v severni in severovzhodni Sloveniji lahko presegli hitrost 70 km na uro.
11°C
21°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Zaključni piknik mladih nogometašev


ŠPORT

| |
05.06.2017      11:18
A A

Zaključni piknik mladih nogometaševDeli:

V čudovitem sobotnem popoldnevu 27. maja 2017 smo na starem nogometnem igrišču v Gorišnici z velikim piknikom zaključili nogometne aktivnosti za letošnjo igralno sezono v selekcijah U7, U9, U11, U13 in U15 Nogometne šole Gorišnica.

Na začetku so se najprej v igri 1:1 pomerili igralci selekcij U7, U9 in U11. Po res zanimivih in borbenih predstavah na igrišču, smo dobili zmagovalce v posameznih selekcijah. V selekciji U7 je slavil David, med otroci starimi 8 do 9 let je največ znanja pokazal Blaž, pri otrocih starih 10 do 11 let, kjer je bilo pokazanega že zelo veliko nogometnega znanja, pa je bil absolutni zmagovalec Gal. Vzdušje je bilo čudovito, saj smo starši svoje otroke nenehno vzpodbujali v športnem duhu. Nato je sledila še prav posebna tekma, v kateri smo se pomerile mame proti svojim otrokom. Malo smo spremenili nogometna pravila tako, da nas je bilo na igrišču na čase kot mravljincev. Otroci so zasluženo zmagali, vendar smo tudi mame pokazale, da znamo igrati nogomet. Kot vrhunec srečanja pa so zaigrali še fantje selekcij U13 in U15 proti trenerjem in očetom. Po zelo izenačeni in borbeni tekmi, so trenerji in očetje dokazali, zakaj so trenerji. Sedaj pa si vsi zaslužijo res dolge in pestre počitnice, brez poškodb, od avgusta dalje pa kot vsako leto, novim zmagam naproti …

Starši in otroci se zahvaljujemo trenerjem za dobro voljo in uspešno sezono …

Klementina Lindič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ŠPORTNO DRUŠTVO GORIŠNICA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!