Logo MojaObčina.si

Gorišnica

DANES
10°C
-1°C
JUTRI
3°C
2°C
1005

U15 prvenstvo – 14. kolo


petek 13.5. ob 17.00

GORIŠNICA  2:2  OPLOTNICA

 

o tekmi:

V 14. krogu prvenstva smo se v Gorišnici udarili s prvouvrščeno ekipo na lestvici. V primeru naše zmage bi bili še v igri za prvaka.

V tekmo smo krenili odločno in prevzeli pobudo nad igro, povsem smo onemogočili ekipo Oplotnice. Po dobri akciji smo v 23. minuti tekme povedli. Še naprej smo nadaljevali z agresivno igro, kar se nam je obrestovalo v zadnji minuti prvega polčasa, ko smo povišali vodstvo na 2:0.

Po odmoru so nas gostje pritisnili globoko na naši polovici in nas prisilili v organizirano branjenje. Prehitro smo prejeli zadetek in sledila je napeta tekma do konca. Z nekaj protinapadi smo prišli do priložnosti, ki jih nismo realizirali. Sledila je kazen prav v zadnji minuti tekme, ko so gostje rezultat poravnali na 2:2. Sledilo je veliko razočaranje v domačem taboru.

Zgodil se je nogomet in prav zaradi takih tekem in trenutkov je nogomet najbolj priljubljena postranska stvar na svetu. Čestitke igralcem za prikazano igro in požrtvovalnost.


trener U15
Jani

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij