Logo MojaObčina.si

Gorišnica

JUTRI
1°C
-2°C
SRE.
-2°C
-3°C
906

U9 prvenstvo – 8. kolo


sobota 1.4.2017 ob 10.30

PODVINCI : GORIŠNICA    


o tekmi:

V 8. prvenstvenem krogu je naša ekipa gostovala v Podvincih.

Kljub temu, da je bil prvi april, so fantje vzeli prvo tekmo spomladanskega dela zelo resno. Skozi celotno tekmo so si s pomočjo dobre igre v obrambi ustvarili veliko število priložnosti v napadu, kar so tudi kronali z lepo izvedenimi akcijami in streli na nasprotnikova vrata. Priložnost za igro so vsi igralci odlično izkoristili in s tem opravičili zaupanje trenerja v njih in njihove sposobnosti.

Čestitke igralcem za igro in njihovim staršem za športno podporo in navijanje.

 

trener U9 Seba

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij