Logo MojaObčina.si

Gorišnica

DANES
4°C
-3°C
JUTRI
3°C
-4°C
674

U9 prvenstvo – 14. kolo

U9 prvenstvo – 14. kolo


četrtek 4.5.2017 ob 17.00

GORIŠNICA : PODLEHNIK        

 

o tekmi:

Tekma zadnjega kroga se je po dogovoru obeh ekip igrala predčasno (zaradi sv. obhajila), gostili smo nasprotnike iz Podlehnika.

Ponovno smo bili priča tekmi za infarkt, saj je naša ekipa najprej zaostajala za dva zadetka in se že do polčasa pobrala in na hitro izenačila. Drugi polčas se spet ni začel po naših željah. Po hitrem postopku smo prejeli tri zadetke in nekateri so že mislili, da je tekme konec.

Nato pa so naši nogometaši s srčnostjo in borbenostjo v zadnjih sedmih minutah dosegli neverjetne tri zadetke in postavili končni izenačen izid.

Fantom moramo čestitati za borbenost in igro s katero nas navdušujejo. Na treningih pa bodo morali skupaj s trenerjem delati na tem, da bo prišlo do čim manj nihanj v igri. Še zahvala staršem za športno podporo in navijanje.

trener U9 Seba

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!