U15 ŠD GORIŠNICA - preboj na drugo mesto na lestvici

U15 prvenstvo – 11. kolo

petek 14.4. ob 17.00

GORIŠNICA 4:2  ZGORNJA POLSKAVA

o tekmi:

V 11. krogu prvenstva smo na domačem terenu pričakali zmeraj neugodno ekipo iz Zgornje Polskave.

V tekmo smo krenili podjetno in s kombinatoriko prišli do nekaj priložnosti. Ker jih nismo realizirali so gostje izkoristili trenutek slabe koncentracije v naši obrambi in v 23. minuti povedli z 0:1. Hitro smo se pobrali in 10 minut kasneje že vodili z 2:1, oba zadetka je dosegel Anej Čurin – Čuro. Drugi polčas smo začeli medlo in zaspano, tako so gostje prišli do izenačenja in imeli še nekaj strelov s katerimi bi lahko povedli. V nadaljevanju smo dvignili tempo in z lepim protinapadom povedli z golom Elezaja. Zadnji gol je z izjemnim slalomom v stilu Tine Maze dosegel Vozlič in dokončno odločil zmagovalca.

S to zmago smo se uvrstili na 2.mesto lestvice. Čestitke fantom za prikazano.