11.04.2017      15:49

petek 7.4. ob 17.00

MAJŠPERK 0:3 GORIŠNICA

o tekmi:

V drugem kolu spomladanskega dela sezone smo se odpravili na težko gostovanje k drugouvrščeni ekipi Majšperka. Imeli smo en sam cilj – ne izgubiti.

Tekmo smo odprli sanjsko, saj je po izredno natančni podaji Matevža že v drugi minuti lepo v kratki kot domačega gola zadel Anej. V prvem polčasu smo prevladovali na igrišču, dobro igro pa kronali še z vodstvom 0:2, ko je iz kontre zadel Džeko(Aljaž). V drugi polčas smo krenili z enako taktiko kot smo osvojili prvega. Kljub številnim 100% priložnostim (2x Alen in 2x Teo) smo v drugem polčasu zadeli le 1x (Matevž z glavo) in tako postavli končnih 0:3.

Čestitke našim dečkom za veliko mero borbenosti in prigarano zmag.