U13 prvenstvo – 16. krog

ponedeljek 8.5. ob 17.00GORIŠNICA  5:2  Videm

o tekmi:

V ponedeljek 8.maja, smo na domačem igrišču gostili ekipo iz Vidma. Po zmagi v prejšnjem krogu je ekipa NK Gorišnice z nestrpnostjo pričakovala tekmo in potrditev točk z gostovanja v Tržcu. Uvodne minute so ponudile precej raztrgano igro na obeh straneh. Več priložnosti so si pripravili domači nogometaši, ki so do polčasa zabili 3 gole (vse je dosegel kapetan Žiga Horvat), gostje pa le enega in še tega po napaki domačega vratarja.

V nadaljevanju se slika ni kaj dosti spremenila. Gledali smo podobno igro kot v prvem polčasu. Po še eni napaki vratarja so gostje sicer znižali zaostanek na 3:2, a so jim domačini zelo kmalu vrnili z še dvema zadetkoma (ponovno Žiga Horvat in Gal Osterc). Končni izid je bil tako 5:2 za domačo ekipo, ki je povsem zasluženo osvojila nove 3 točke. Čestitke fantom za borbeno in požrtvovalno igro.