Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 25.04.2018

pretežno jasno
Ponoči se bo razjasnilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 12°C.
11°C | 28°C
četrtek, 24.04.2018
12°C | 24°C
petek, 26.04.2018
13°C | 19°C
sobota, 27.04.2018
9°C | 21°C
nedelja, 28.04.2018
11°C | 27°C
Opozorila
Torek, 24.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
28°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

U11 prvenstvo – 12. kolo


ŠPORT

| |
11.04.2017      15:46
A A

U11 prvenstvo – 12. koloDeli:

nedelja 9.4.2017 ob 10.30

CIRKULANE : GORIŠNICA    

o tekmi:

V 12.krogu smo se odpravili na gostovanje v Cirkulane. Pogoji za igro so bili enkratni.

Takoj po začetnem pisku sodnika smo nasprotnika prisilili, da se je pomaknil na svojo polovico igrišča. Želeli smo čimprej doseči cilj, toda v začetni fazi igre smo naredili dve ogromni napaki, žogo podarili nasprotni ekipi, ki nas je obakrat kaznovala z doseženim golom. Kljub zaostanku so naši fantje še bolj pritisnili na nasprotnika in ustvarjali priložnosti. Do konca prvega polčasa smo uspeli obrniti rezultat v našo prid. Mrežo nasprotnika smo zadeli trikrat, naša pa je ostala nedotaknjena.

Drugi polčas nam je prinesel zelo borbeno igro na obeh straneh. Domača ekipa se je borila za vsako žogo, tako da smo se morali maksimalno potruditi, da bi dosegli cilj. Čeprav je nasprotnik bil trd oreh smo pokazali nekaj zelo dobrih akcij in na koncu tudi zadevali cilj večkrat, kot je to uspelo domačim. Čestitke igralcem za borbeno igro. Po zadnjem sodniškem pisku je sledil prijateljski pozdrav z nasprotniki, pomahali smo staršem, ki so nas skozi celo tekmo spodbujali in bili naš osmi igralec.

IGRALCI: Urban L,Gal,Val,Miha,Enri,Gašper,Nino,Urban H,Luka,Rene,Niko,Jaka

trener U11
Nijaz
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ŠPORTNO DRUŠTVO GORIŠNICA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!