Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 21.10.2018

pretežno oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno in ponekod po nižinah sprva megleno. V notranjosti Slovenije se bodo občasno pojavljale manjše padavine, deloma plohe. Zapihal bo severni do severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 10 do 14, na Primorskem do 18 °C.
8°C | 13°C
ponedeljek, 20.10.2018
6°C | 20°C
torek, 22.10.2018
7°C | 14°C
sreda, 23.10.2018
6°C | 16°C
četrtek, 24.10.2018
6°C | 16°C
Opozorila
Nedelja, 21.10.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
13°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

U11 MARKOVCI : GORIŠNICA


ŠPORT

| |
24.04.2017      10:24
A A

U11 MARKOVCI : GORIŠNICADeli:

U11 prvenstvo – 14. kolo

 

nedelja 23.4. ob 10.30

MARKOVCI  :  GORIŠNICA        

 

o tekmi:

V štirinajstem krogu smo bili na gostovanju v Markovcih, kjer smo prikazali zelo dobro, kombinatorno in borbeno igro. Nasprotno ekipo smo zelo spoštovali in se nanjo pripravili zelo resno. Takoj na začetku tekme smo pokazali zakaj smo prišli in nasprotniku enostavno nismo dovolili, da bi ogrozil naša vrata. Priložnosti so se vrstile ena za drugo, zadevali smo tudi okvir vrat. Žoga enostavno ni hotela v mrežo nasprotnega vratarja. Še naprej smo igrali kombinatorno, menjavali igralce in v prvem polčasu uspeli do konca vseeno dvakrat zadeti cilj.

Drugi polčas smo nadaljevali z dobro igro in z hitrimi prehodi iz obrambe v napad tudi zadevali cilj. Tudi na tej tekmi so starši spodbujali celotno našo ekipo in vsaki dobri potezi je sledila nagrada s  ploskanjem. Takšno navijanje je naše igralce še bolj motiviralo, tako da so zadevali cilj in nasprotnika zmedli, da niso mogli ustvarit priložnosti za dosego cilja. Do konca tekme smo uspeli zadeli še štiri krat. Naša mreža pa je ostala nedotaknjena.

Z prikazano igro sem zadovoljen, kajti iz tekme v tekmo so fantje vse boljši. Upam da bomo z dobrimi igrami nadaljevali do konca prvenstva. Tako fantom kot tudi staršem gredo čestitke za odlično opravljeno delo na današnji tekmi.

IGRALCI: Urban, Miha, Val, Gal, Gašper, Nino, Urban, Enri, Luka, Rene, Niko, Jaka

trener U11
Nijaz
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ŠPORTNO DRUŠTVO GORIŠNICA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!