Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 17.08.2018

jasno
Ponoči bo jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 16, ob morju 18 °C.
13°C | 29°C
sobota, 18.08.2018
14°C | 30°C
nedelja, 19.08.2018
16°C | 30°C
ponedeljek, 20.08.2018
17°C | 29°C
Opozorila
Četrtek, 16.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
29°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

U11 GORIŠNICA : ZAVRČ


ŠPORT

| |
02.04.2017      21:42
A A

U11 GORIŠNICA : ZAVRČDeli:

GORIŠNICA  :  ZAVRČ

nedelja 2.4. ob 10.30
zbor ob  9.30 v Gorišnici (telovadnica)

 

o tekmi:

V 11.prvenstvenem krogu,smo v sončnem dopoldnevu odigrali tekmo proti ekipi Zavrča in gledalcem ponudili zelo všečno igro. V prvem polčasu smo si ustvarjali priložnosti,nasprotnika prisilili da se brani na svoji polovici igrišča.Večino priložnosti smo izkoristili in skupaj z starši,kateri so nas nagradili s ploskanjem se veselili vsakega našega zadetka.  V drugem polčasu smo tempo samo še stopnjevali in prikazali zelo všečno igro in velikokrat tudi zadeli cilj.Naši novi igralci, so se dobro odrezali in dokazali,da lahko na njih računamo tudi v naslednjih krogih.Ko je sodnik z piskom oznanil konec tekme,smo pozdravili nasprotnika z medsebojnim stiskom rok,kateri so nam čestital za dobro igro,zahvalili se staršem za spodbujanje med tekmo in se odpravili v telovadnico,kjer smo se v tretjem polčasu borili s kosi pice velikanke in napolnili naše trebuščke.

 

Trener, Nijaz
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ŠPORTNO DRUŠTVO GORIŠNICA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!