-3°C
574

Člani ŠD Gorišnica, prišli na 1.mesto v 1.MNZ lige Ptuj.

In tudi to se je zgodilo!!!

ŠD Gorišnica je po dobrih igrah (pet zmag v petih tekmah) v spomladanskem delu prvenstva prišla na 1.mesto 1.MNZ lige Ptuj.

V soboto 15.4. smo gostovali pri neugodni ekipi NK Rogoznici.
Naši fantje so tekmo pričeli odločno - z željo po zmagi.
V 22.minuti je odličen predložek Leben Alena za vodstvo 0:1 izkoristil Leon Mar.
Domačini so izenačili v 40.minuti po zmedi v našem 16-metrskem prostoru.
V 59.minuti je morda prehitro(nenamerni udarec nasprotnika v predel obraza) dobil rdeči karton naš kapetan Mitja Strmšek. Zadeve so se dodatno zakomplicirale v 76.minuti, ko so domačini izkoristili nesporazum med našim obrambnim igralcem in vratarjem. Zaostanek 2:1 in igralec manj naše ekipe nista zmedla.
Sledila je še bolj napadalna igra in v 81. in 88 minuti je Alen Leben dosegel lepa zadetka, ki sta bila plod kombinatorne igre celotne ekipe.
Zmaga v Rogoznici in neodločen rezultat v Poljčanah sta nam prinesla prvo mesto na lestvici.
Naslednjo tekmo naša ekipa igra v nedeljo 23.4. ob 16:00 doma v Gorišnici - proti ekipi NK Pragersko, katera v spomladanskem delu prventva niza dobre predstave in so celo na tretjem mestu na lestvici.
Lepo vabljeni na tekmo v nedeljo - naši fantje si zaslužijo podporo gledalcev.