Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 14.11.2018

pretežno oblačno
Danes bo na Primorskem in v gorah precej jasno, na Primorskem bo pihala šibka burja. V notranjosti Slovenije bo sprva pretežno oblačno, čez dan pa se bo ponekod jasnilo. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 15, na Primorskem do 19 °C.
5°C | 13°C
četrtek, 15.11.2018
5°C | 11°C
petek, 16.11.2018
4°C | 9°C
sobota, 17.11.2018
0°C | 6°C
nedelja, 18.11.2018
-1°C | 7°C
Opozorila
Sreda, 14.11.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
13°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

VELIK USPEH KARATEISTK IZ DUPLEKA NA ......


ŠPORT, OBVESTILA

| |
29.01.2017      22:13
A A

VELIK USPEH KARATEISTK IZ DUPLEKA NA MEDNARODNEM TEKMOVANJUDeli:

Tokrat vas obveščamo o neverjetnem uspehu peščice karateistk iz Dupleka na mednarodnem tekmovanju v Ljutomeru. Zaradi različnih razlogov smo se odpravili na tekmovanje zgolj s šestimi dekleti, ki so se v različnih kategorijah pomerile z mnogimi karateistkami iz treh držav. Nastopile so med 250 tekmovalci, ki so imeli kar 354 nastopov in osvojile neverjetno SREBRNO in BRONASTO medaljo. Ti medalji pomenita še toliko več saj je veliko klubov (tudi iz Avstrije in Hrvaške) prišlo s svojimi najboljšimi in v velikem številu, ki so zapolnili vse kategorije. 

Iz našega Karate kluba WKSA Duplek tekmovale Karin Ludvik, Jana Rojs, Ema Kovač, Vita Rojs, Hera Agapito Masten in Lana Žugman. Tekmovanje je potekalo na štirih ringih in naša dekleta so se kljub jutranjemu mrazu potrudila po najboljših močeh. V vseh kategorijah, kjer so nastopila so imela veliko nasprotnic, tako da nobeni ni bilo lahko. Jana Rojs je za spremembo nastopila preveč samozavestno in ji ni uspelo prepričati sodnikov, da je boljša od nasprotnice ki je res odlično izvedla kato. Ema Kovač je prav tako dobro nastopila, a tudi njej ni uspelo se prebiti med najboljše. Hero A. Masten so drobne napake stale nadaljnjega kroga v katah. Zato pa je Vita Rojs v isti kategoriji odlično nastopila in premagala kar dve tekmovalki, kar pa ni bilo dovolj za vidnejši rezultat, med vsemi odličnimi nasprotnicami. Lana Žugman je nastopila med visokimi pasovi in odlično izvedla kato, kar pa tudi ni prepričalo sodnike, je pa dobila dragocene izkušnje. Karin Ludvik je nastopila v dveh kategorijah. V obeh je nastopila zelo neobremenjeno in premagovala nasprotnice. V prvi je kategoriji je dosegla 5. mesto v drugi pa je prišla vse do finala in nazadnje morala priznati premoč tekmovalki iz Avstrije in oditi domov z odličnim drugim mestom.

V športnih borbah sta nastopili samo Vita in Hera, ki sta odlično začeli, a nista enakega tempaborbe  nadaljevali. Vito je kumite izgubila na psihološki ravni, saj v kolikor bi nastopila, kot smo je navajeni bi gotovo lahko tudi od nje več iztržili. Nato je Hera nastopila odlično in na daleč se je videlo, da ima veliko željo, ki jo je pripeljala do odličnega tretjega mesta.

Čisto vsem čestitamo za odlične nastope ne tekmovanju v Ljutomeru.
Povezave:wksaduplek.si/
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KARATE KLUB WKSA DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!