Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 24.10.2018

delno oblačno
Ponoči bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo delno jasno, na jugu bo več oblačnosti. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja, drugod severovzhodnik.
7°C | 20°C
četrtek, 25.10.2018
7°C | 20°C
petek, 26.10.2018
8°C | 19°C
sobota, 27.10.2018
6°C | 20°C
nedelja, 28.10.2018
14°C | 20°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
20°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

12 MEDALJ NA DRŽAVNEM PRVENSTVU KARATE ......


ŠPORT, OBVESTILA

| |
17.04.2017      16:46
A A

12 MEDALJ NA DRŽAVNEM PRVENSTVU KARATE SLOVENIJADeli:

Naši karateisti in karateistke iz Karate kluba WKSA Duplek so bili znova uspešni. Tokrat na Državnem prvenstvu Karate Slovenija (WKSA in Fudokan Slovenija). Izmed 14 karate klubov in 146 tekmovalcev je naš karate klub dosegel 12 medalj, kar nam je prineslo skupno 4 mesto. Prvakinji v katah sta postali Žugman Lana in Rojs Jana, saj enostavno nista imele dovolj velike konkurence v svojih kategorijah. Ludvik Karin je v finalu morala priznati premoč domačinke, ki je izvrstno izvedla kato, ter se zadovoljiti z drugim mestom. Vita Rojs in Hera Agapito Masten sta v katah nastopili v isti kategoriji ter dosegli drugo in tretje mesto. Premagala ju je samo tekmovalka iz Nove Gorice. 

Imeli smo tudi nekaj mlajših tekmovalcev, a se jim ni uspelo uvrstiti na zmagovalna mesta. To je pa znova uspelo Teji Kovač, ki je znova nastopila na državnem prvenstvu in je postala podprvakinja v katah. Nastopile so tufi ekipe v katah, kjer smo tokrat imeli kar tri ekipe. Ekipa Jana Rojs, Karin Ludvik in Jan Ludvik je dosegla 3. mesto in prav tako ekipa Vita Rojs, Hera A. Masten ter Teja Kovač, ki je zadnji trenutek vskočila in nadomestila poškodovano Saro Rojs. Katam so sledile športne borbe, kjer sta se v finalu kadetinj srečali Teja Kovač in Lana Žugman. Po zanimivem boju je zmagala Teja in postala državna prvakinja še v tej disciplini. Tudi Hera se je odlično borila in osvojila 2. mesto kljub temu, da njen boj ni bil tako prepričljiv kot na zadnji tekmi v Luciji.

Zato pa je na tokrat presenetila še bolj Vita Rojs saj je premagala vse konkurentke in pokazala, da je v odlični formi. 

Tako smo s tekmovanja odšli težji za 4 zlate, 5 srebrnih in 3 bronaste medalje. Za povrh smo še pa dosegli pokal za skupno 4. mesto.

Vsem našim tekmovalcem čestitamo za še en odličen uspeh.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KARATE KLUB WKSA DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!