Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.09.2018

pretežno jasno
Danes bo pretežno jasno. Burja na Primorskem bo oslabela in popoldne ponehala. Najvišje dnevne temperature bodo okoli 15, ob morju in na Goriškem do 20 °C.
1°C | 15°C
četrtek, 25.09.2018
7°C | 16°C
petek, 27.09.2018
3°C | 21°C
sobota, 28.09.2018
5°C | 22°C
nedelja, 29.09.2018
12°C | 13°C
Opozorila
Sreda, 26.9.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
15°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Karate klub WKSA Duplek skupno 3. v Rogaški ......


ŠPORT, OBVESTILA

| |
20.05.2017      12:54
A A

Karate klub WKSA Duplek skupno 3. v Rogaški SlatiniDeli:

V začetku maja se je 6 naših članov udeležilo 17. pokala občine Rogaška Slatina in doseglo neverjeten uspeh. Med tekmovalci iz 14 karate klubov so naši karateisti in karateistke prejeli pokal za skupno 3 mesto. Udeležili so se naslednji karate klubi: KK. PTUJ, KK. LOČE, KK. TRBOVLJE, KK. SHOTOKAN VELENJE, KK. DINAMIK CELJE, KK. OPLOTNICA, KK. ŽALEC, KK. TIGER VELENJE, KK. ŠTORE, KK. PETROVČE, KK. VELENJE, KK. WKSA DUPLEK, KK. SEKI SVETI JERNEJ IN KK. ROGAŠKA SLATINA. 

 Jan Ludvik je tudi tokrat imel največ nasprotnikov v katah. A tokrat je nastopil zelo samozavestno in premagoval tekmovalce enega za drugim. Šele v četrtem krogu, ko je nastopil v finalu je moral priznati premoč tekmovalcu iz Velenja. V katah se je izkazala tudi Sara Rojs, ki se je vrnila po poškodbi in zasluženo osvojila 2. mesto. Nastopila je tudi z višjo kato, ki jo je tokrat izvedla prvič. V športnih borbah so naša dekleta odlično nastopila, saj so vse tri Jana in Vita Rojs, ter Hera Agapito Masten zmagale v svojih kategorijah. Jana še je dokaj nova v športnih borbah, a je z neverjetno željo pokazala, da bomo še o njej tudi v športnih borbah slišali. Tudi Vita je nastopila odlično in z odličnimi tehnikami prepričala sodnike, da so jo predlagali za najboljšo tekmovalko tekmovanja, a je nato se sodniška komisija odločila za starejšo tekmovalko. Hera A. Masten je tokrat imela več sreče s poškodbami in tudi ona opravila z konkurenco, ter zmagala.

Čestitamo vsem našim tekmovalcem.
Povezave:wksaduplek.si/
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KARATE KLUB WKSA DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!