Logo MojaObčina.si

Duplek

DANES
24°C
12°C
JUTRI
25°C
13°C
Deli
1925

Karate klub WKSA Duplek skupno 3. v Rogaški Slatini

V začetku maja se je 6 naših članov udeležilo 17. pokala občine Rogaška Slatina in doseglo neverjeten uspeh. Med tekmovalci iz 14 karate klubov so naši karateisti in karateistke prejeli pokal za skupno 3 mesto. Udeležili so se naslednji karate klubi: KK. PTUJ, KK. LOČE, KK. TRBOVLJE, KK. SHOTOKAN VELENJE, KK. DINAMIK CELJE, KK. OPLOTNICA, KK. ŽALEC, KK. TIGER VELENJE, KK. ŠTORE, KK. PETROVČE, KK. VELENJE, KK. WKSA DUPLEK, KK. SEKI SVETI JERNEJ IN KK. ROGAŠKA SLATINA. 

 Jan Ludvik je tudi tokrat imel največ nasprotnikov v katah. A tokrat je nastopil zelo samozavestno in premagoval tekmovalce enega za drugim. Šele v četrtem krogu, ko je nastopil v finalu je moral priznati premoč tekmovalcu iz Velenja. V katah se je izkazala tudi Sara Rojs, ki se je vrnila po poškodbi in zasluženo osvojila 2. mesto. Nastopila je tudi z višjo kato, ki jo je tokrat izvedla prvič. V športnih borbah so naša dekleta odlično nastopila, saj so vse tri Jana in Vita Rojs, ter Hera Agapito Masten zmagale v svojih kategorijah. Jana še je dokaj nova v športnih borbah, a je z neverjetno željo pokazala, da bomo še o njej tudi v športnih borbah slišali. Tudi Vita je nastopila odlično in z odličnimi tehnikami prepričala sodnike, da so jo predlagali za najboljšo tekmovalko tekmovanja, a je nato se sodniška komisija odločila za starejšo tekmovalko. Hera A. Masten je tokrat imela več sreče s poškodbami in tudi ona opravila z konkurenco, ter zmagala.

Čestitamo vsem našim tekmovalcem.

Povezave

wksaduplek.si/

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi