Logo MojaObčina.si

Duplek

DANES
32°C
17°C
JUTRI
32°C
17°C
Deli
1068

TEKMOVANJE STERNTHAL OPEN 2018

Naš Karate klub WKSA Duplek se je udeležil tekmovanja v Kidričevem - STERNTHAL OPEN. Na tekmovanju je nastopilo skoraj 100 tekmovalcev iz 13 klubov. Kljub temu, da nismo nastopili z vsemi našimi tekmovalci, smo dosegli skupno 2. mesto in se odlično odrezali v vseh tekmovalnih kategorijah.

Osvojili smo 23 medalj (7 zlatih, 12 srebrnih in 4 bronaste medalje).

Gaja Rojs – 1. mesto kate, 3. mesto športne borbe, 5. mesto kata team

Tjaša Rojs - 2. mesto kate, 2. mesto športne borbe, 5. mesto kata team

Lejla Verbošt - 2. mesto kate, 1. mesto športne borbe, 5. mesto kata team

Karin Ludvik - 1. mesto kate, 2. mesto športne borbe, 1. mesto kata team

Jana Rojs – 2. mesto kate, 3. mesto športne borbe, 1. mesto kata team

Jan Ludvik – 2. mesto kate, 1. mesto kata team

Hera Agapito Masten – 3. mesto športne borbe, 2. mesto ekipa športnih borb

Sara Rojs - 3. mesto kate, 1. mesto športne borbe, 2. mesto ekipa športnih borb

Vita Rojs - 2. mesto športne borbe

Aslan Krasniči - 2. mesto športne borbe

Amadej Želj - 2. mesto športne borbe

Teja Kovač - 1. mesto športne borbe, 2. mesto ekipa športnih borb

Lana Žugman - 2. mesto kate, 2. mesto športne borbe

Damjan Žinko – 1. mesto kate 

Zelo smo ponosni, da so se tudi naše najmlajše (Tjaša in Gaja Rojs) pomerile v športnih borbah, kjer so dosegle tudi prve rezultate. Če povzamemo, so na celotnem tekmovanju naši tekmovalci nizali rezultate en za drugim in prejemali svoja odličja. Prav vsi so glede na treninge se trudili in pokazali kaj so se naučili. Še posebej je bilo užitek opazovati naše starejše tekmovalce in tekmovalke, ki so pokazali višji nivo znanja. Nekatera dekleta, kot je Lana Žugman so naredili velik korak naprej in še posebej dekleta v ekipnih bojih, kjer nas je za eno točko premagal Šentilj.

Čestitamo vsem za odlične nastope, ki jih v prihodnosti gotovo ne bo zmanjkalo.

 Športni pozdrav,

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi