NIKO GRAJFONER POSTAL DRŽAVNI PRVAK

V soboto, 25.9.2021, je v Prevaljah potekalo državno prvenstvo, dopoldan v kategoriji kadetov in kadetinj, v popoldanskem delu pa pri starejših dečkih in deklicah.
Dopoldan je naš klub zastopal Tilen Mulec v kategoriji do 81kg, ki pa se mu tokrat ni izšlo. Najprej je izgubil od kasnejšega zmagovalca Nika Purnata judo klub Bežigrad, v popravnih bojih pa še od dobitnika bronaste kolajn Žana Vrhovnika judo klub Olimpija.
V popoldanskem delu pa smo lahko navijali za Nika Grajfonerja, ki je prikazal odlične nastope in s štirimi zmagami ( vse borbe zmagal z ipponom ) osvojil 1.mesto in s tem naslov DRŽAVNEGA PRVAKA za leto 2021 pri starejših dečkih do 66kg.  Na poti do naslova je premagal Maja Bendra judo klub Bežigrad,  Domna Šinkovec judo klub Tatami, Svena Šarkanj judo klub Murska Sobota in v finalu še Kristiana Martinez Kovač judo klub Bežigrad.