Logo MojaObčina.si
DANES
19°C
4°C
JUTRI
17°C
7°C
3501

Prijavnica za sodelovanje v pustni povorki

Bliža se pustni čas, čas norčij in šemljenja, ki ga zaznamuje dobra volja in navihano vzdušje, ko podimo zle zimske duhove in kličemo toplo pomlad. Da bomo pri tem bolj uspešni, želimo k sodelovanju v povorki »Fašank v Dupleku 2023« pritegniti čim več občanov, zato vas vabimo, da se nam pridružite in sodelujete v pustni povorki v soboto 18. FEBRUARJA 2023, z zborom mask v Zgornjem Dupleku na parkirišču v gramoznici med 12. In 13. uro.

Vse, ki se boste odzvali povabilu naprošamo, da izpolnite spodnjo prijavnico in jo najkasneje do ponedeljka 13. februarja 2023 pošljete na naslov: Občina Duplek, Trg slovenske osamosvojitve 1, 2241 Spodnji Duplek ali na e-mail: obcina.duplek@duplek.si

Vabljeni!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi