Logo MojaObčina.si

Duplek

DANES
4°C
-3°C
JUTRI
3°C
-4°C
3835

2. KOLO ŠOLSKE KARATE LIGE - VELENJE

Tokrat vas obveščamo o uspehu naših članov na 2. kolu šolske karate lige, ki je bilo v Velenju. V konkurenci 95 tekmovalcev iz 11 klubov so naši tekmovalci odlično nastopili in se vrnili z enajstimi medaljami. To je bila naša druga udeležba na tekmovanju Karate zveze Slovenije. Zaradi bolezni nas je tokrat odšlo na tekmo enajst, ki so se čisto vsi vrnili vsaj z eno medaljo, na kar smo še posebej ponosni. Karin Ludvik je imela veliko konkurenco in ji posamezno ni uspelo osvojiti medalje. Zatem so nastopili Jan Ludvik, ter Aslan in Beke Krasniči v isti kategoriji. Iz ozadja je zasijal Jan in osvojil 3. mesto, Beke Krasniči pa celo drugo mesto. Naša dekleta Hara A. Masten, Sara Rojs in Lucija Mesarec, so prav tako nastopila v isti kategoriji. Lucija se je najbolje izkazala dobila celo srebrno medaljo, medtem je Hera osvojila bronasto. Po tihem smo tudi upali na ponoven uspeh Sare v katah, a so tokrat sodniki glasovali za nasprotnico, tako da v posameznem delu ni posegla po medaljah. Lana Žugman je pa povsem prevladala v svoji kategoriji in premagala vse nasprotnice, ter tako osvojila prvo mesto. Emo Kovač je napaka stala odlične uvrstitve, saj je začela odlično. Imeli smo tudi tri ekipe, ki so nastopile v katah. Starejša dekleta, tokrat v postavi Teja Kovač, Hera Agapito Masten in Sara Rojs, so končno premagala tekmovalke iz Žalca. Tudi mlajša ekipa je bila spremenjena, tokrat v postavi Lucije Mesarec, Karin Ludvik in Eme Kovač in je zasedla 3. mesto. Dečki Aslan in Beki Krasniči ter Jan Ludvik, so se ekipno tudi odlično odrezali in glede na kratki čas ki so ga imeli za priprave zasedli odlično tretje mesto. Sledile so športne borbe, kjer smo imeli tokrat samo štiri nastope. Hera in Sara sta morali priznati premoč prvakinji Alji Golač, ki je bila odlično razpoložena in je dokazala da je odlična tekmovalka. Tako je Sara Rojs osvojila 2. mesto, Hera A. Masten pa 3. mesto v športnih borbah posamezno. Teja Kovač je nastopila v kategoriji starejših deklic in zasluženo zmagala. Nastopil je tudi Nik Mesarec, ki pa se mu ni vse izšlo po načrtih, saj sta dva tekmovalca bila boljša in se je moral zadovoljiti z tretjim mestom.

 Za odličen rezultat znova čestitamo.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!