Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 19.10.2018

pretežno jasno
Ponoči se bo povsod razjasnilo, po nižinah v notranjosti bo večinoma nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 10, na Primorskem ob šibki burji okoli 12.
10°C | 20°C
sobota, 18.10.2018
9°C | 20°C
nedelja, 20.10.2018
8°C | 19°C
ponedeljek, 21.10.2018
7°C | 15°C
torek, 22.10.2018
4°C | 14°C
Opozorila
Četrtek, 18.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
20°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

TANIN OPEN 2017 - SEVNICA


ŠPORT, OBVESTILA

| |
26.03.2017      17:16
A A

TANIN OPEN 2017 - SEVNICADeli:

Karateisti iz Karate kluba WKSA Duplek so bili znova zelo uspešni in sicer tokrat na tekmovanju v Sevnici – Tanin open 2017. Med 100 tekmovalci in 113 nastopi je v konkurenci 12 karate klubov iz vse Slovenije naš klub dosegel skupno odlično 3. mesto in dosegel 13 medalj. Pričakovano so v svoji kategoriji Jana RojsKarin Ludvik in Sofiia Barsuchenko prevladale in si razdelile prva tri mesta. Vse so odlično izvedle kate in se odlično izkazale. V katah so nastopili tudi Jan Ludvik, ter AslanBenjamin in Elmedin Krasniči, Vsi so imeli veliko konkurenco saj je bilo tekmovalcev do 15 v njihovih kategorijah. Predvsem Elmedin je imel priložnost v repasažu doseči 3. mesto, a je izgubil in mu je tako ušla medalja. Nastopili sta tudi Hara A. Masten in Vita Rojs, ki se pa tokrat nista izkazali kot se najbolje znata in obe dosegli 3. mesto, a bi drugače gotovo lahko več. V katah je nastopil tudi Damjan Žinko v kategoriji posebnih potreb in si prislužil svojo prvo medaljo. Teja Kovač je odlično nastopila, kot je bilo pričakovati in v katah premagala vse nasprotnice ter si tako prislužila zlato medaljo. 


Kot vedno so sledile športne borbe, kjer pa ni bilo veliko tekmovalcev, ampak so bili zato dobri tekmovalci in tudi nekaj kickboxerjev, ki so prav tako nastopili. Matic Herga in Miha Majer sta nastopila v kategoriji, kjer sta morala priznati zelo dobremu tekmovalcu iz JKA zveze. Tudi Hera in Vita sta se odlično borili med seboj in z drugimi nasprotnicami, tako da sta si tudi oni na koncu razdelili prvi mesti. Da pa je uspeh bil popoln sta v športnih borbah Teja Kovač in Aslan Krasniči prav tako zmagala.
Povezave:wksaduplek.si/
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KARATE KLUB WKSA DUPLEK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!