Logo MojaObčina.si

Duplek

DANES
1°C
-4°C
JUTRI
3°C
-1°C
Deli
1531

TANIN OPEN 2017 - SEVNICA

Karateisti iz Karate kluba WKSA Duplek so bili znova zelo uspešni in sicer tokrat na tekmovanju v Sevnici – Tanin open 2017. Med 100 tekmovalci in 113 nastopi je v konkurenci 12 karate klubov iz vse Slovenije naš klub dosegel skupno odlično 3. mesto in dosegel 13 medalj. Pričakovano so v svoji kategoriji Jana RojsKarin Ludvik in Sofiia Barsuchenko prevladale in si razdelile prva tri mesta. Vse so odlično izvedle kate in se odlično izkazale. V katah so nastopili tudi Jan Ludvik, ter AslanBenjamin in Elmedin Krasniči, Vsi so imeli veliko konkurenco saj je bilo tekmovalcev do 15 v njihovih kategorijah. Predvsem Elmedin je imel priložnost v repasažu doseči 3. mesto, a je izgubil in mu je tako ušla medalja. Nastopili sta tudi Hara A. Masten in Vita Rojs, ki se pa tokrat nista izkazali kot se najbolje znata in obe dosegli 3. mesto, a bi drugače gotovo lahko več. V katah je nastopil tudi Damjan Žinko v kategoriji posebnih potreb in si prislužil svojo prvo medaljo. Teja Kovač je odlično nastopila, kot je bilo pričakovati in v katah premagala vse nasprotnice ter si tako prislužila zlato medaljo. 


Kot vedno so sledile športne borbe, kjer pa ni bilo veliko tekmovalcev, ampak so bili zato dobri tekmovalci in tudi nekaj kickboxerjev, ki so prav tako nastopili. Matic Herga in Miha Majer sta nastopila v kategoriji, kjer sta morala priznati zelo dobremu tekmovalcu iz JKA zveze. Tudi Hera in Vita sta se odlično borili med seboj in z drugimi nasprotnicami, tako da sta si tudi oni na koncu razdelili prvi mesti. Da pa je uspeh bil popoln sta v športnih borbah Teja Kovač in Aslan Krasniči prav tako zmagala.

Povezave

wksaduplek.si/

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij