Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.07.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo spremenljivo do pretežno oblačno s krajevnimi padavinami in nevihtami. Ob morju bo pihal jugo, zvečer pa bo zapihal okrepljen severozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 24, v južnih krajih do 30 stopinj C.
17°C | 26°C
torek, 25.07.2017
17°C | 26°C
sreda, 26.07.2017
14°C | 26°C
četrtek, 27.07.2017
14°C | 25°C
petek, 28.07.2017
13°C | 31°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.7.2017 ob 16h
Danes bodo nekatere nevihte spremljala krajevna neurja z nalivi in močnejšimi sunki vetra. Ni izključen tudi pojav toče. Na obali bo pozno popoldne ob prehodu hladne fronte zapihal okrepljen severozahodnik.
17°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Uspešna akcija Košarica Rdečega križa


NOVICE

| |
10.06.2015      12:40
A A

Uspešna akcija Košarica Rdečega križaDeli:

Dati osrečuje bolj kot dobiti

V maju je v osnovni šoli, vrtcu in treh trgovinah potekala akcija Košarica Rdečega križa. Zbirali smo živila in ostale artikle za občane, ki to pomoč potrebujejo. Moram reči, da ste bili prek učencev in vrtičkarjev veliko bolj radodarni kot v trgovinah. Mislim, da so bili otroci veliko bolj prepričljivi in jim niste mogli odreči pomoči. Tako se je v OŠ in vrtcu nabralo za 793,80 € živil in higienskih artiklov, v trgovinah pa znatno manj kot lani. Skupna vrednost vsega je bila 908,37 €, za kar se prav vsem darovalcem najlepše zahvaljujem. S paketi, ki smo jih naredili, smo pomagali družinam, ki se zelo težko prebijajo iz meseca v mesec in so bile tega daru zelo vesele. Zato tudi v njihovem imenu iskrena hvala vsem, ki ste odprli svoje srce in pomagali na tak način. Hvala tudi šoli, vrtcu in trgovinam Mercator, Tuš in Sonček, ki so tudi letos pokazali pripravljenost in nam pomagali pri izvedbi te akcije. Ni bogat tisti, ki ima, bogat je tisti, ki da. Hvala!

 

Vabilo za krvodajalce

Vse krvodajalce vabimo na našo drugo organizirano krvodajalsko akcijo, ki bo v okviru občinskega praznika, in to v ponedeljek, 13. julija 2015, na transfuzijskem oddelku v Novem mestu. Vabljeni tudi mladi in vsi, ki bi radi na tak način pomagali ljudem ohranjati zdravje, da se nam pridružijo in se povežejo s to veliko družino izjemnih ljudi. Po odvzemu se bomo ob 13. uri zbrali v gostišču Račka v Dolenjskih Toplicah na skupnem druženju, kjer bomo poklepetali in se poveselili.

 

Vabilo na meritve

V okviru občinskega praznika bomo izvedli letošnje že druge meritve. Zato vse občane vabimo v soboto, 18. julija 2015, v avlo KKC, kjer bodo potekale od 8. do 12. ure.

IVANA PELKO, KORK Dolenjske Toplice
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dolenjske Toplice!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!