Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 18.08.2018

pretežno jasno
Ponoči bo večinoma jasno. Zjutraj se bo na jugovzhodu rahlo pooblačilo. Najnižje jutranje temperature bodo večinoma od 13 do 16, ob morju okoli 19 °C.
16°C | 30°C
nedelja, 19.08.2018
16°C | 31°C
ponedeljek, 20.08.2018
16°C | 32°C
torek, 21.08.2018
17°C | 33°C
sreda, 22.08.2018
16°C | 33°C
Opozorila
Petek, 17.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
30°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Županov decembrski sprejem


OBČINSKE

| |
22.12.2016      9:00
A A

Županov decembrski sprejemZahvala Jožici Kotar s strani župana Jožeta Muhiča.
Zahvala Jožici Kotar s strani župana Jožeta Muhiča.
Deli:
Župan Jože Muhič že tradicionalno decembra na novoletni sprejem povabi svetnike in svetnice občinskega sveta, domače gospodarstvenike, predsednike društev in vse tiste, ki tako ali drugače krojijo dogajanje v domači občini. Sprejem so popestrile ljudske pevke Rož'ce, župan pa je zbranim na kratko orisal dosežke občine v iztekajočem letu in predstavil nekaj smernic dela v letu, ki je pred nami. Zbranim je zaželel dobre želje, priložnost pa izkoristil tudi zato, da se je nekdanji svetnici Jožici Kotar, ki je novembra vrnila svoj mandat, zahvalil za njen doprinos. V imenu občanov se je nato županu za njegovo delo zahvalila Miša Kulovec, ki je izpostavila tudi dejstvo, da je v zadnjih mesecih župan vestno opravljal svoje delo navkljub poškodbi noge. Za kulinarično ponudbo večera je kot vedno izvrstno poskrbela domača Oštarija.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dolenjske Toplice!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!