Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 26.04.2018

delno oblačno
Popoldne bo v bližini morja še sončno vreme. Drugod bo pretežno oblačno, padavine, deloma plohe, se bodo iznad severnih krajev širile proti jugu. Predvsem v osrednji in južni Sloveniji bodo tudi posamezne nevihte. Na Primorskem bo povečini suho. Prehodno bo zapihal okrepljen severovzhodni veter, na Primorskem zvečer šibka do zmerna burja. Ohladilo se bo, popoldanske temperature bodo od 14 do 21, v južni Sloveniji do okoli 23 °C.
11°C | 24°C
petek, 27.04.2018
10°C | 21°C
sobota, 28.04.2018
9°C | 28°C
nedelja, 29.04.2018
12°C | 28°C
ponedeljek, 30.04.2018
13°C | 25°C
Opozorila
Četrtek, 26.4.2018 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
24°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Županov decembrski sprejem


OBČINSKE

| |
22.12.2016      9:00
A A

Županov decembrski sprejemZahvala Jožici Kotar s strani župana Jožeta Muhiča.
Zahvala Jožici Kotar s strani župana Jožeta Muhiča.
Deli:
Župan Jože Muhič že tradicionalno decembra na novoletni sprejem povabi svetnike in svetnice občinskega sveta, domače gospodarstvenike, predsednike društev in vse tiste, ki tako ali drugače krojijo dogajanje v domači občini. Sprejem so popestrile ljudske pevke Rož'ce, župan pa je zbranim na kratko orisal dosežke občine v iztekajočem letu in predstavil nekaj smernic dela v letu, ki je pred nami. Zbranim je zaželel dobre želje, priložnost pa izkoristil tudi zato, da se je nekdanji svetnici Jožici Kotar, ki je novembra vrnila svoj mandat, zahvalil za njen doprinos. V imenu občanov se je nato županu za njegovo delo zahvalila Miša Kulovec, ki je izpostavila tudi dejstvo, da je v zadnjih mesecih župan vestno opravljal svoje delo navkljub poškodbi noge. Za kulinarično ponudbo večera je kot vedno izvrstno poskrbela domača Oštarija.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dolenjske Toplice!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!