Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

oblačno
Ponoči in zjutraj bo na Primorskem in deloma Notranjskem zmerno do pretežno oblačno, proti vzhodu pa bo vse več jasnine, predvsem v Prekmurju je še možna jutranja megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 13, v zatišnih legah severne Slovenije okoli 4 stopinje C.
6°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 16°C
ponedeljek, 23.10.2017
8°C | 12°C
torek, 24.10.2017
5°C | 15°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
19°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Sodelovanje Občine Dobrovnik na konferenci ......


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
17.11.2016      7:29
A A

Sodelovanje Občine Dobrovnik na konferenci "Kakovost in odličnost v digitalni družbi"/ Dobronak Község részvétele a "Minőség és a kiválóság a digitális társadalomban" konferenciánDeli:


Občina Dobrovnik je bila s strani Ministrstva za javno upravo, Službe za lokalno samoupravo, povabljena k sodelovanju pri izvedbi konference »Kakovost in odličnost v digitalni družbi«, ki je potekala dne 10. in11.11.2016 v Portorožu.

S strani lokalne samouprave se je s svojimi prispevki primerov dobrih praks poleg naše občine predstavilo še šest občin. Občina Dobrovnik je skupaj s podjetjem Prims d.o.o., ustvarjalcem nove spletne strani občine in portala MojaObčina.si, predstavila dvojezično spletno stran občine, ki je bila zasnovana po načelih preglednosti, enostavnosti  in hitrosti. Spletna stran, ki je že s prvim klikom dvojezična za uporabnika, v ospredje postavlja občana in njegovo potrebo po informacijah.

Več o konferenci si lahko preberete v prilogi z odzivi s Konference kakovosti, ki je izšla v časopisu Finance 16.11.2016, na povezavi:  http://szko.si/uploads/news/FI_2016_221_012.pdf.


A Közigazgatási Minisztérium Helyi ökormányzatokért felelős szolgálata Dobronak Községet meghívta, vegyen részt a »Minőség és kiválóság a digitális társadalomban« elnevezésű konferencián, amelyre 2016. november 10-én és 11-én került sor Portorožban.

Községünk mellett még hat község tartott előadást a konferencián. Dobronak Község az új községi honlap és a MojaObčina.si portál készítőjével, a Prims vállalattal együtt bemutatta a község kétnyelvű honlapját, amely az átláthatóság, az egyszerűség és a gyorsaság elve szerint került kialakításra. A honlap, amely már első kattintásra kétnyelvű, előtérbe helyezi a felhasználót, valamint annak az információk iránti igényét.

További a konferenciával kapcsolatos információk megtalálhatók a konferenciára való véleménnyilvánításokat tartalmazó mellékletben, amely a Finance lapban jelent meg:
http://szko.si/uploads/news/FI_2016_221_012.pdf.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA DOBROVNIK DOBRONAK KOZSEG? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!