Logo MojaObčina.si
DANES
29°C
18°C
JUTRI
27°C
16°C
Oceni objavo

KLJUČAVNICE ZA ZABOJNIKE/ZÁR A HULLADÉKGYŰJTŐKRE (KUKÁKRA)

Ali vam drugi odlagajo odpadke v vaš zabojnik za zbiranje odpadkov? Za vas imamo rešitev.

 

120 l, 240 l in 1.100 l zabojnike za ločeno zbiranje komunalnih odpadkov lahko dodatno opremite z avtomatsko ključavnico. Ključe posedujete samo vi, saj se zabojnik ob praznjenju samodejno odklene in po izpraznitvi samodejno zaklene. Cena ključavnice za 120 l in 240 l zabojnike je 48 EUR + DDV, za 1.100 l zabojnike pa 68 EUR + DDV ter vključuje montažo ključavnice oz. namestitev ključavnice na drug zabojnik, če se vaš poškoduje.
 

Mások teszik a hulladékot az Ön hulladékgyűjtőjébe? Mi tudunk erre megoldást.

 

A 120 l, 240 l és 1.100 l szelektív hulladékgyűjtőket automata zárral láthatja el. Kulcsa csak Önnek lesz, hiszen a kukát ürítéskor automatikusan kinyílnak és ürítés után automatikusan zárulnak. A 120 l és 240 l hulladékgyűjtőkre a zár ára 48 EUR + Áfa, a 1.100 l hulladékgyűjtőkre pedig 68 EUR + Áfa ami tartalmazza a zár szerelését, illetve átszerelését egy másik kukára, amennyiben az Öné megsérül. 

Oglejte si tudi