Logo MojaObčina.si

Dobrovnik

DANES
10°C
-1°C
JUTRI
4°C
2°C
1344

Saubermacher-Komunala : Portal za kupce/Vevőszolgálat

V podjetju Saubermacher-Komunala Murska Sobota d.o.o. sledimo sodobnim trendom e-poslovanja in razvijamo vedno nove storitve, s čimer želimo približati povzročiteljem odpadkov naše delo in ravnanje z odpadki na uporabnikom prijazen način.

 

Ker vam želimo omogočiti, da nekatere stvari uredite kar »od doma« preko interneta, smo za vas vzpostavili portal za kupce, ki smo ga 1.9.2016 umestili na našo vhodno spletno stran www.saubermacher-komunala.si v zavihek Portal za kupce. Nova e-storitev je namenjena vsem uporabnikom naših storitev. Na enem mestu lahko enostavno in varno upravljate z vsemi storitvami, ki jih uporabljate. Kako dostopate do portala? Uporabnik se mora prijaviti v portal s številko kupca in osebnim geslom. Številka kupca je natisnjena na UPN obrazcu (»položnici«) oz. e-računu. Uporabnik prejme osebno geslo na svoj e-mail naslov ob registraciji.

 

Portal omogoča uporabniku enostaven dostop do njegovih osebnih podatkov: Moja oprema za ločeno zbiranje odpadkov, Moj profil, Aktivne storitve, Zgodovina storitev, Pregled pogodb, Arhiv obvestil, Pregled obveznosti, Neplačani računi, Kontaktni obrazec. Na enostaven način so mu dostopne tudi informacije o cenikih, zbirnem centru za ločeno zbiranje frakcij, zbirnih mestih, zbiranju kosovnih odpadkov, urnikih odvoza odpadkov, obrazcih, kontaktih in spletni trgovini.

 

Kadarkoli, 24 ur na dan, brez čakalne vrste, posebej za vas.

 

Vabimo vas, da preizkusite našo novo storitev in nam še naprej pomagate ustvarjati zdravo okolje. 

A Saubermacher-Komunala Murska Sobota Kft. vállalatban követjük az e-kereskedelem modern trendjeit és folyamatosan új szolgáltatásokat fejlesztünk annak érdekében, hogy a

felhasználóinkhoz közelebb vigyük a munkánkat és felhasználó-baráttá tegyük a hulladékkezelést.

Mivel lehetővé szeretnénk tenni, hogy egyes dolgokat otthonról, interneten keresztül tudjanak elintézni, létrehoztunk egy portált az ügyfelek részére, ami 2016. szeptember 1-jétől a weboldalunkon, a www.saubermacher-komunala.si honlapon a „Portal za kupce” alatt is megtalálható. Az új e-szolgáltatást a szolgáltatásaink felhasználói vehetik igénybe. Egy helyen könnyen és biztonságosan kezelheti az összes szolgáltatásunkat. Hogyan lehet elérni a portált? A felhasználónak be kell jelentkeznie a portálba az ügyféli számával és a jelszavával. Az ügyfél száma az UPN-en, azaz a befizetőlapon illetve az e-befizetőlapon található. A felhasználó a regisztráció során a megadott e-mail címre kapja meg a jelszót.

A portál lehetővé teszi, hogy a felhasználók könnyen hozzáférhetnek a személyes adataikhoz: Saját felszerelésem a szelektív hulladékgyűjtéshez, Saját profilom, Aktív szolgáltatások, A szolgáltatások története, A szerződések áttekintése, Hírarchívum, Kötelezettségek felülvizsgálata, Befizetetlen számlák, Kapcsolat. Egyszerű módon elérhetőek számukra az árjegyzékek, a frakciók szelektív gyűjtőközpontjainak helyei, a gyűjtőközpontok helyei, a darabhulladékok gyűjtésére vonatkozó információk, a hulladékgyűjtés menetrendjei, formanyomtatványok, kapcsolatok és az online vásárlás.

Bármikor, a nap 24 órájában, sorban állás nélkül, csak az Ön számára.

Próbálja ki az új szolgáltatást, és továbbra is járuljon hozzá egészséges környezetünk megteremtéséhez.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij