Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.10.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo zmerna burja. Drugod v notranjosti države bo večinoma oblačno, predvsem v jugovzhodnih krajih bo občasno še možen rahel dež. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, ob morju okoli 10, v Gornjesavski dolini okoli 0 °C.
8°C | 14°C
torek, 21.10.2018
8°C | 14°C
sreda, 23.10.2018
5°C | 16°C
četrtek, 24.10.2018
8°C | 18°C
petek, 25.10.2018
8°C | 17°C
Opozorila
Nedelja, 21.10.2018 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Saubermacher-Komunala : Portal za ......


OBVESTILA

| |
05.09.2016      10:10
A A

Saubermacher-Komunala : Portal za kupce/VevőszolgálatDeli:

V podjetju Saubermacher-Komunala Murska Sobota d.o.o. sledimo sodobnim trendom e-poslovanja in razvijamo vedno nove storitve, s čimer želimo približati povzročiteljem odpadkov naše delo in ravnanje z odpadki na uporabnikom prijazen način.

 

Ker vam želimo omogočiti, da nekatere stvari uredite kar »od doma« preko interneta, smo za vas vzpostavili portal za kupce, ki smo ga 1.9.2016 umestili na našo vhodno spletno stran www.saubermacher-komunala.si v zavihek Portal za kupce. Nova e-storitev je namenjena vsem uporabnikom naših storitev. Na enem mestu lahko enostavno in varno upravljate z vsemi storitvami, ki jih uporabljate. Kako dostopate do portala? Uporabnik se mora prijaviti v portal s številko kupca in osebnim geslom. Številka kupca je natisnjena na UPN obrazcu (»položnici«) oz. e-računu. Uporabnik prejme osebno geslo na svoj e-mail naslov ob registraciji.

 

Portal omogoča uporabniku enostaven dostop do njegovih osebnih podatkov: Moja oprema za ločeno zbiranje odpadkov, Moj profil, Aktivne storitve, Zgodovina storitev, Pregled pogodb, Arhiv obvestil, Pregled obveznosti, Neplačani računi, Kontaktni obrazec. Na enostaven način so mu dostopne tudi informacije o cenikih, zbirnem centru za ločeno zbiranje frakcij, zbirnih mestih, zbiranju kosovnih odpadkov, urnikih odvoza odpadkov, obrazcih, kontaktih in spletni trgovini.

 

Kadarkoli, 24 ur na dan, brez čakalne vrste, posebej za vas.

 

Vabimo vas, da preizkusite našo novo storitev in nam še naprej pomagate ustvarjati zdravo okolje. 

A Saubermacher-Komunala Murska Sobota Kft. vállalatban követjük az e-kereskedelem modern trendjeit és folyamatosan új szolgáltatásokat fejlesztünk annak érdekében, hogy a

felhasználóinkhoz közelebb vigyük a munkánkat és felhasználó-baráttá tegyük a hulladékkezelést.

Mivel lehetővé szeretnénk tenni, hogy egyes dolgokat otthonról, interneten keresztül tudjanak elintézni, létrehoztunk egy portált az ügyfelek részére, ami 2016. szeptember 1-jétől a weboldalunkon, a www.saubermacher-komunala.si honlapon a „Portal za kupce” alatt is megtalálható. Az új e-szolgáltatást a szolgáltatásaink felhasználói vehetik igénybe. Egy helyen könnyen és biztonságosan kezelheti az összes szolgáltatásunkat. Hogyan lehet elérni a portált? A felhasználónak be kell jelentkeznie a portálba az ügyféli számával és a jelszavával. Az ügyfél száma az UPN-en, azaz a befizetőlapon illetve az e-befizetőlapon található. A felhasználó a regisztráció során a megadott e-mail címre kapja meg a jelszót.

A portál lehetővé teszi, hogy a felhasználók könnyen hozzáférhetnek a személyes adataikhoz: Saját felszerelésem a szelektív hulladékgyűjtéshez, Saját profilom, Aktív szolgáltatások, A szolgáltatások története, A szerződések áttekintése, Hírarchívum, Kötelezettségek felülvizsgálata, Befizetetlen számlák, Kapcsolat. Egyszerű módon elérhetőek számukra az árjegyzékek, a frakciók szelektív gyűjtőközpontjainak helyei, a gyűjtőközpontok helyei, a darabhulladékok gyűjtésére vonatkozó információk, a hulladékgyűjtés menetrendjei, formanyomtatványok, kapcsolatok és az online vásárlás.

Bármikor, a nap 24 órájában, sorban állás nélkül, csak az Ön számára.

Próbálja ki az új szolgáltatást, és továbbra is járuljon hozzá egészséges környezetünk megteremtéséhez.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA DOBROVNIK DOBRONAK KOZSEG? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


OBČINA DOBROVNIK DOBRONAK KOZSEG
OBČINA DOBROVNIK DOBRONAK KOZSEG
DOBROVNIK 297
Tel:02 577 68 80

Bodite prvi pri oddaji mnenja.