Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
12°C
JUTRI
23°C
16°C
Oceni objavo

Slovenska bakla 2024/Szlovén fáklya 2024

Občina Dobrovnik se bo v sredo, 17. 4. 2024 popoldne od 16.00 do 18.00 ure pridružila sprejemu SLOVENSKE (OLIMPIJSKE) BAKLE. Pot bakle se bo začela v Žitkovcih, od koder bo potovala preko Dobrovnika do Strehovec in se nato vrnila nazaj do DOŠ Dobrovnik, kjer bo okoli 17.00 skupinsko prečkanje ciljne črte. Nosilci bakle bodo mladi in malo manj mladi športniki ter društva iz Žitkovec, Strehovec in Dobrovnika. S tem želimo tudi v dvojezični občini pospremiti naše Slovenske olimpijce na uspešno pot v Pariz.

Vabimo vas, da naše sodelujoče športnike spodbudite tudi na ulicah ter se nam pridružite ob ciljni črti ob 17.00 na parkirišču DOŠ Dobrovnik, kjer bo nato sledila tudi simbolična predaja obnovljene telovadnice.

___

Dobronak Község 2024. április 17-én, szerdán 16.00 és 18.00 óra között csatlakozik a SZLOVÉN OLIMPIAI FÁKLYA fogadásához. A fáklya Zsitkócban indul útjára, ahonnan Dobronakon át Strehovciba viszik, majd visszatér a dobronaki Kétnyelvű Általános Iskolához, ahol 17.00 óra körül lesz a célvonalon való csoportos átkelés. A fáklyavivők a zsitkóci, strehovcii és dobronaki fiatal és kevésbé fiatal sportolók és egyesületek tagjai lesznek. Ezzel szeretnénk kísérni és egyben  búzdítani a szlovén olimpikonokat a sikeres párizsi útjukra.

Meghívjuk Önöket, hogy buzdítsák résztvevő sportolóinkat az utcán, és csatlakozzanak hozzánk a célban, 17:00 órakor a dobronaki KÁI parkolójában, ahol a rendezvény keretében lesz a felújított tornaterem jelképes átadása.

Oglejte si tudi