Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 19.08.2018

pretežno jasno
Ponoči bo večinoma jasno. Zjutraj se bo na jugovzhodu rahlo pooblačilo. Najnižje jutranje temperature bodo večinoma od 13 do 16, ob morju okoli 19 °C.
17°C | 32°C
torek, 20.08.2018
17°C | 32°C
sreda, 21.08.2018
17°C | 33°C
četrtek, 22.08.2018
17°C | 33°C
petek, 23.08.2018
18°C | 34°C
Opozorila
Petek, 17.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
32°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Občina na osrednjem turističnem sejmu


TURIZEM

| |
19.02.2017      5:47
A A

Občina na osrednjem turističnem sejmu


Ljubljana – Na 28. sejmu Natour Alpe-Adria, ki se je od 1. do 4. februarja odvijal na Gospodarskem razstavišču, se je s svojo turistično ponudbo in nekaterimi lokalnimi ponudniki predstavila tudi Občina Dobrova - Polhov Gradec.


Zeliščarka Margita Vehar kot promotorka svojih izdelkov in občinskih programov
Zeliščarka Margita Vehar kot promotorka svojih izdelkov in občinskih programov
Deli:

Lokalni ponudniki, predstavniki društev, občine in Javnega zavoda Polhograjska graščina so poleg turističnih programov in priložnosti, ki jih nudi zelena in raznolika Polhograjska dolina, mimoidočim postregli še z nekaterimi lokalnimi izdelki in pridelki. S predstavitvenim filmom in slikovno bogatimi promocijskimi materiali so obiskovalce skušali pritegniti in jim približati podeželsko občino, ki je le streljaj oddaljena od mesta Ljubljana. Izkušnja razstavljavcev je bila prijetna in koristna, tudi zato, ker je bila to odlična priložnost ne le za promocijo na enem najbolj obleganih turističnih sejmov, pač pa tudi mesto za mreženje, izmenjavo dobrih praks in morda celo iskanje skupnih produktov in poti z različnimi ponudniki.
Na osrednji turistični sejemski prireditvi v Sloveniji Natour Alpe-Adria, ki je tudi letos nadaljevala s trendom, usmerjenim v promocijo zelenega, aktivnega turizma, se je na začetku februarja predstavilo več kot 330 turističnih ponudnikov iz Slovenije in različnih evropskih držav ter tudi z nekaterih bolj eksotičnih celin. Vzporedno z njim sta se odvijala še sejem okusov, tako imenovani mednarodni sejem gastronomije in gostinsko-hotelske opreme, ter mednarodni sejem sladoleda. Po ocenah organizatorja se je v štirih dnevih skozi razstavne hale sprehodilo okrog 15.000 obiskovalcev, kar je po njegovem mnenju izredno zadovoljivo. 

 

Nadja Prosen Verbič

Foto: npv

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!