Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Ponoči se bo od zahod zjasnilo in zjutraj bo povsod pretežno jasno. Predvsem v severni in vzhodni Sloveniji bo pihal okrepljen severni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah okoli 0 stopinj C.
4°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
petek, 27.10.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Starejši dečki (U-14) jesenski prvaki


ŠPORT

| |
05.12.2012      12:14
A A

Starejši dečki (U-14) jesenski prvaki


Čeprav v NK Dolomiti Dobrova že leta delamo kvalitetno in smo ponosni na vse selekcije (od U-8 do veteranov) v tej sezoni moramo še posebej izpostaviti selekcijo starejših dečkov (U-14). Z dobrimi nastopi v jesenskem delu in odličnimi rezulati (9 - 1 - 1) so si zagotovili naslov jesenskega prvaka 1. MNZ lige.


jesenski prvaki 1. MNZ lige U-14
jesenski prvaki 1. MNZ lige U-14
Deli:

Že pred začetkom sezone smo po tihem upali, da v nogometni sezoni 2012/13 lahko naredimo en velik korak naprej. Vsekakor so vsi upi bili usmerjeni na selekcijo U-14, fante rojene 1998 in 1999. Naše upanje in želje so fantje uresničilii na najboljši možni način na nogometnih zelenicah. V enastih krogih jesenskega dela so zabeležili 9 zmag , en neodločen rezultat in en poraz. Ta rezultatski skor nam je prinesel 5 točk prednosti pred direktnim konkurentom za 1. mesto NK Roltek Dob. Da so fantje zasluženo na tej poziciji so dokazali v zadnjem nastopu v jesenskem delu, ko so premagali direktnega konkurenta na gostovanju z rezultatom 3:1. Čeprav je točkovna razlika relativno velika se zavedamo da je pot do končnega cilja še dolga in težka. Cilj je seveda državna liga, kar bo seveda zgodovinski trenutek našega skromnega in ambicioznega kolektiva.Uspeh je tim večji, če upoštevamo dejstvo, da so skoraj vsi igralci ustvarjeni na naših domačih zelenicah in pod vodstvom domačih trenerjev.

Rezultatsko uspešnost potrjuje dejstvo, da tudi B selekcija uspešno nastopa v 3. MNZ ligi. Trenutno zasedajo 3. mesto kar je zelo dober rezultat, če upoštevamo, da so v povprečju eno leto mlajši od svojih konkurentov.

Vse glede nastopov in dogajanja v NK Dolomiti Dobrova lahko spremljate tudi na naši spletni strani:

www.dolomiti.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.