Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Popoldne bo sončno z nekaj spremenljive oblačnosti. Nastale bodo krajevne nevihte. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 34 stopinj C.
20°C | 29°C
torek, 26.06.2017
18°C | 30°C
sreda, 27.06.2017
18°C | 31°C
četrtek, 28.06.2017
18°C | 32°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 15h
V popoldanskem in večernem času so možne močnejše nevihte s sunki vetra in nalivi, ni izključen pojav toče.
20°C
29°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Plesna pravljica za vse generacije


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
19.01.2015      18:31
A A

Plesna pravljica za vse generacije


Dobrova, 20. december – Športna dvorana pri Osnovni šoli Dobrova je tokrat kipela od energije, saj se je v njej zbralo 160 plesalk in plesalcev, obiskovalci pa so prostor zapolnili vse do zadnjega sedeža in uživali v plesnih zgodbah.


Deli:

Delček predstav, s katerimi so se članice in člani plesnega kluba Forma in društva Panorama skozi leto predstavljali na tekmovanjih in raznovrstnih drugih dogodkih, so prikazali v sklopu novoletne plesne produkcije na Dobrovi. Na parketu so zaplesale vse generacije, in to z najrazličnejšimi koreografijami, v različnih plesnih zvrsteh in plesnih kostumih, program pa je povezovala Zvezdica Zaspanka, ki je potovala po ozvezdju in spremljala dogajanje na parketu. Obiskovalci, ki so prišli spodbujat plesalke in plesalce, so uživali ob prikupnih in igrivih nastopih Prvošolčkov in Drugošolčkov, Ekstreminčkov, mladinske hip hop skupine ter članske jazz skupine, ki delujejo znotraj plesnega kluba Panorama. Nič manj zanimive niso bile plesne točke mlajše in mladinske hip hop skupine, članske in mladinske jazz skupine, mladinske in pionirske step skupine, mladinske in članske baletne skupine ter skupine Formamas, ki plešejo v okviru društva Panorama. Njihove nastope je pohvalil tudi župan Franc Setnikar in jim čestital za vse uspehe, odgovorni vodji Nataši Potočnik pa se je zahvalil za trud, ki ga vlaga v delo z mladimi.

Ko je Zvezdica Zaspanka pripotovala do konca novoletne plesne produkcije, je bil čas le še za izrekanje zahval in čestitk – idejna vodja Nataša Potočnik se je vsem plesalcem zahvalila za njihov nastop, koreografom in trenerjem za voljo in vztrajnost pri delu ter vsem soustvarjalcem za uspešno izvedbo plesnega spektakla. Prav njej pa je bila namenjena največja zahvala in aplavz – kot iskren izraz hvaležnosti, tako s strani plesalk, plesalcev in sodelavcev kot s strani staršev in vseh, ki jim je ples blizu.
 

Nadja Prosen Verbič, foto: npv

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 449
Izšla: 29.05.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.