Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

oblačno
Popoldne bo na vzhodu sprva še precej jasno, drugod bo spremenljivo oblačno. Krajevne padavine, deloma nevihte se bodo krepile in postopno širile proti vzhodu. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
18°C | 27°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 25°C
petek, 30.06.2017
16°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 12h
Danes popoldne in zvečer bodo že lahko nastale močnejše nevihte, ob prehodu vremenske fronte v noči na četrtek pa bodo ob nevihtah krajevna neurja predvsem z nalivi in močnejšimi sunki vetra.
18°C
27°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Floorball Dobrova 2012


ŠPORT

| |
23.11.2012      9:34
A A

Floorball Dobrova 2012


Slovenska moška in slovenska U19 floorball reprezentanca se je v soboto, 3.11.2012, prvič predstavila na Dobrovi, kjer je potekal mednarodni turnir.


Deli:

Floorball je nenasilen šport in primeren tako za fante kot punce. Vsi prekrški so strogo kaznovani, pravila pa ne dovoljujejo grobih prekrškov. Nekateri pravijo, da je to šport 21. stoletja, saj je med najhitrejše rastočimi športi, predvsem pa je prepoznaven po svoji dinamiki, hitrosti in tehniki.

Igrajo ga vsi, tako mladi kot stari, predvsem pa ni prevelikih stroškov za samo opremo igralca.

Slovenski moški ekipi sta se na mednarodnem turnirju, ki je letos potekal v športni dvorani Dobrova, pomerili z ekipama Italije in Avstrije. Za prvo mesto na turnirju sta se tako potegovali ekipa moške slovenske reprezentance in ekipa Italije, katero je tudi osvojila slovenska ekipa. Avstrija pa je v boju za tretje mesto priznala premoč slovenske U19 floorball reprezentance. Uspeh domačih reprezentantov odmeva doma in v tujini.

Predsednik Floorball zveze Slovenije, Božidar Zupančič, se ob priliki zahvaljuje predvsem ljudem v zakulisju, ljudje na katere se ne spomnimo ali jih nehote prezremo. Ti so ključnega pomena, da takšna prireditev uspe in da vse poteka tako kot bi moralo. Zato se na tem mestu Simoni Kostrevc in seveda županu občine Dobrova Francu Setnikarju in vsem, ki ste prišli bodriti naše reprezentante. "Hvala Dobrova, za topel sprejem, prijetne trenutke in upam, da se naslednje leto zopet snidemo," je dejal ob koncu prireditve. (sa)
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 450
Izšla: 26.06.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.