Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 20.08.2018

pretežno jasno
Danes bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 32, na Primorskem okoli 34 °C.
17°C | 33°C
torek, 19.08.2018
17°C | 32°C
sreda, 21.08.2018
18°C | 33°C
četrtek, 22.08.2018
18°C | 33°C
petek, 23.08.2018
18°C | 34°C
Opozorila
Ponedeljek, 20.8.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
33°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Prepoznajte njihova dela


OBČINSKE, SOSED SOSEDU

| |
16.03.2018      13:38
A A

Prepoznajte njihova dela


Občina Dobrova – Polhov Gradec je 26. marca na svoji spletni strani ter v Našem časopisu objavila Javni razpis za podelitev občinskih priznanj v letu 2018. Predloge za prejemnike priznanj je potrebno oddati na predloženem obrazcu in na točen – v razpisu naveden naslov, in to najkasneje do 26. aprila 2018.


Slika je simbolna
Slika je simbolna
Deli:

Občina Dobrova – Polhov Gradec je živa in raznolika, tudi na družbenem področju. Njeno življenje soustvarjajo številni, nekateri sedeči v prvih vrstah in drugi gonilni členi v ozadju. Pohvala in priznanje sta namreč močna psihološka spodbuda, ki lahko izredno motivira in da ponoven zagon za nadaljevanje dela. Zato se velja ozreti naokrog.

Vsi občani, politične stranke, krajevne skupnosti, podjetja, društva ter druge organizacije in skupnosti so lahko pobudniki oziroma prijavitelji in lahko podajo svoje predloge kandidatov, zaslužnih občanov, drugih posameznikov, podjetij, zavodov, društev in skupin in združenj, ki delujejo na področjih gospodarstva, šolstva, kulture, športa, znanosti, ekologije, zaščite in reševanja ter na drugih področjih človekove ustvarjalnosti ter prispevajo k boljšemu, kvalitetnejšemu in popolnejšemu življenju občanov in imajo pomen za razvoj in ugled občine Dobrova – Polhov Gradec.

Razpis, vlogo ter podrobne kriterije si lahko preberete na spletni strani občine, sam razpis pa najdete tudi na zadnjih občinskih straneh Našega časopisa.

Nadja Prosen Verbič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!