Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nekatere nevihte se lahko zavlečejo tudi v večerni čas. Najnižje jutranje temperature bodo od 17 do 22, v alpskih dolinah okoli 14 stopinj C.
21°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
21°C | 29°C
ponedeljek, 26.06.2017
17°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 33°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 20h
Zvečer so še možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
21°C
33°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Miklavž že obiskal najbolj pridne otroke v KS ......


SOSED SOSEDU

| |
09.12.2014      9:26
A A

Miklavž že obiskal najbolj pridne otroke v KS Dobrova


V petek, 5. decembra, je otroke z Dobrove in iz okolice obiskal Miklavž v spremstvu angelčkov in nagajivih parkeljnov.


Deli:

Še pred tem so si starši in otroci lahko ogledali gledališko predstavo, ki jo je pripravila dramska skupina osnovne šole Dobrova. Nato pa je otroke razveselil Miklavž, ki jim je razdelil darila. Najbolj nagajive so prestrašili parklji, seveda pa so se otroci najbolj razveselili zvrhanega koša daril. Nato pa je Miklavž hitro odhitel naprej, saj ga je čakalo še veliko pridnih otrok.

Zahvala velja tudi vsem sponzorjem, to so: Občina Dobrova - Polhov Gradec, Krajevna skupnost Dobrova, SIVENNS, servis in vzdrževanje energetskih naprav, d. o. o., Matija Centrih – Lekarna Dobrova, Prevoz stvari Roman Kralj, s. p., ATTA PEKLAJ Transport in trgovina, d. o. o., GB CONSULTO, poslovno sodelovanje, Gregor Bogataj, s. p., KONSTRUKCIJE KOGOVŠEK Inženiring, proizvodnja, storitve, d. o. o., ROTAR kmetijsko-vrtnarska trgovina in servis, d. o. o., INSURA zavarovalno zastopniška družba, d. o. o., GRAFIK INVEST, Skladiščenje in logistika, d. o. o., GRAIN trgovina in storitve, d. o. o., BIZJAN ORODJARSTVO, proizvodnja in storitve, d. o. o.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 449
Izšla: 29.05.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.