Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 24.11.2017

pretežno oblačno
Danes se bo predvsem na Primorskem in Notranjskem oblačnost čez dan spet povečala. Drugod bo precej jasno. Popoldne bo ponekod spet zapihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 16°C.
3°C | 13°C
sobota, 25.11.2017
6°C | 12°C
nedelja, 26.11.2017
3°C | 4°C
ponedeljek, 27.11.2017
-4°C | 5°C
torek, 28.11.2017
-4°C | 6°C
Opozorila
Petek, 24.11.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
13°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Otroška ustvarjalna delavnica


ŠOLSTVO

| |
19.03.2013      10:07
A A

Otroška ustvarjalna delavnica


Črni Vrh, 27. februar – Zimske počitnice so za nami in otroci so se že vrnili v šolske klopi. Mnogi so počitnice preživeli aktivno na smučiščih, v bazenih, kar nekaj pa jih je obiskovalo otroške predstave ali delavnice.


Deli:
Tudi letos smo v okviru KD Črni Vrh za otroke pripravili krajšo igrico Muca Copatarica v izvedbi dramske skupine Bobri iz Zaloga. Po igrici pa smo imeli otroško ustvarjalno delavnico. Bilo je zelo živahno. Zbralo se je lepo število otrok, predvsem mlajših, pa tudi kar veliko njihovih mamic, bratcev, sestric, bratrancev, sestričen …
Otroci so izdelovali najrazličnejše izdelke, od papirnatih vetrnic in metuljčkov ter rožic iz plastičnih lončkov do ogrlic in zapestnic iz perlic. Pri tem so jim pomagale naše animatorke, katerim velja velika zahvala. Ko je ustvarjalna vnema malo pojenjala, saj se otroci hitro naveličajo sedeti za mizo, so začeli malo poskakovati po dvorani. Hitro smo jih zaposlili z žogami, kar je bilo zanje najbolj zanimivo. Igre z žogo so "prava poslastica" – kot pravijo v svojem žargonu. Dali so si duška, da so porabili vso energijo, ki je niso imeli malo. Da pa jim ne bi pošle vse moči, so se čisto za konec še malo posladkali in okrepčali.

Katja Skopec


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 453
Izšla: 30.10.2017

Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.