Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.03.2018

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo na Primorskem delno jasno, ponekod bo pihala šibka burja. Drugod bo pretežno oblačno. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 2, ob morju 4, v alpskih dolinah okoli -5 °C.
2°C | 10°C
torek, 26.03.2018
-1°C | 14°C
sreda, 27.03.2018
2°C | 14°C
četrtek, 28.03.2018
3°C | 13°C
Opozorila
Sobota, 24.3.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
10°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Male sivce celice – gremo naprej – velik ......


OSNOVNA ŠOLA

| |
14.01.2016      22:17
A A

Male sivce celice – gremo naprej – velik uspeh učencev OŠ DobrovaDeli:

Pa je končno napočil 13. januar 2016. Nejc, Luka in jaz smo se odpravili na RTV Slovenija v studio snemat oddajo Male sive celice z voditeljem Pavletom Ravnohribom. Opremljeni z znanjem in podporo sošolcev ter razredničark, ki so izvrstno navijali, nam je uspelo! Občutek v studiu je bil odličen. Presenetila pa nas je vrteča se kamera in začudeni smo bili nad majhnostjo studia. To je zares življenjska priložnost, ki jo preprosto moraš izkoristiti! Razmišljali smo od začetka do konca. Zadnja igra (Izberi težavnost) je bila še posebej napeta. Na koncu smo v tesni končnici nasprotno ekipo iz OŠ Franca Rozmana Staneta Maribor premagali. Ko smo prišli nazaj v šolo, smo doživeli bučen aplavz in odobravanje. Če bomo imeli take navijače še naprej, nam bo zagotovo šlo dobro. Za vse to pa je odgovorna naša mentorica, gospa Zvonka Španger, brez katere te priložnosti sploh ne bi dobili. Zdaj pa gremo pogumno naprej in se že pripravljamo na drugo rundo. Držite pesti!

 

Matevž Kastelic, 7. b
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!