Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 14.11.2018

pretežno oblačno
Ponoči se bo pooblačilo v vzhodnih krajih, oblačno bo ostalo tudi drugod v notranjosti Slovenije. Jasnilo se bo na Primorskem, kjer bo zapihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 9, ob morju 12 °C.
9°C | 14°C
četrtek, 15.11.2018
8°C | 12°C
petek, 16.11.2018
3°C | 10°C
sobota, 17.11.2018
3°C | 9°C
Opozorila
Torek, 13.11.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Skoki Grad 2018 uspeli!


ŠPORT

| |
27.02.2018      8:21
A A

Skoki Grad 2018 uspeli!


V nedeljo 25. februarja sta organizatorja PGD Polhov Gradec in ŠRD Polhov Gradec uspešno spravila pod streho smučarske skoke z alpskimi smučmi na mali in veliki skakalnici. Obiska je bilo veliko, tekmovalcev tudi, veselja in glasbe in duhovitih komentarjev še več. Prestavitev skakalne prireditve za teden dni je bila vsekakor pametna poteza, saj sta prejšnjo nedeljo nizka megla in rosenje predstavljala veliko oviro za dober obisk in predvsem varno tekmo.


Deli:

Na mali skakalnici je nastopilo 35  mladih skakalcev, na veliki pa 20, oboji so tekmovali v dveh serijah. Celotna prireditev je bila profesionalno ozvočena in vodena s strani duhovitega komentatorja in seveda glasbenimi vložki iz Planice. Padcev ni bilo, poškodb tudi ne,  tako da je rešilec miroval. Župan občine Dobrova-Polhov Gradec Franc Setnikar je podelil priznanja in pokale najboljšim v posameznih štirih kategorijah, pa tudi našemu domačinu Klemenu Plestenjaku ''Šumadincu'' za najatraktivnejši skok. Za najdaljši polet dolg kar 32,5 metrov je bil nagrajen Luka Bergant, sicer tudi absolutni zmagovalec.  Marsikdo je ostal še nekaj ur po tekmovanju, saj so organizatorji odlično poskrbeli za dobro vzdušje, toplo okrepčilo ter odžejali še najbolj žejne obiskovalce.

Se vidimo naslednje leto, da bo le snega dovolj!

Zahvala vsem organizatorjem in pokroviteljem, predvsem pa generalnemu pokrovitelju avtohiši Ford Bizilj.

Rezultati:

MLAJŠI PIONIRJI (do 10 let)

 1. Urh Čepon 
 2. Luka Grbec  
 3. Igor Pogačar – Lazar 

PIONIRJI (10 do 13 let)

 1. Jošt Bogataj 
 2. Matej Trobec 
 3. Kristjan Stanovnik 

MLADINCI (13 do 16 let)

 1. Gašper Jereb 
 2. Nejc Nartnik 
 3. Matic Božnar 

ABSOLUTNA KONKURENCA (+16 let)

 1. Luka Bergant 
 2. Dino Klemenčič 
 3. Miha Heberle 

 

Sebastjan Vehar, foto Sebastjan Vehar in Klemen Zibelnik


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!