Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 20.08.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo šibka do zmerna burja. Drugod bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. Možna bo še kakšna kratkotrajna ploha. Pihal bo vzhodni do severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 19 do 23, na Primorskem do 27 stopinj C.
16°C | 24°C
ponedeljek, 21.08.2017
11°C | 26°C
torek, 22.08.2017
10°C | 26°C
sreda, 23.08.2017
13°C | 29°C
četrtek, 24.08.2017
14°C | 30°C
Opozorila
Nedelja, 20.8.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
24°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Rdeča pekarna menjala najemnika


NOVICE

| |
16.11.2014      11:03
A A

Rdeča pekarna menjala najemnika


Mala štručka, d. o. o., je še kako primerno ime za pekarsko dejavnost sredi Dobrove.


Deli:

Podjetna brata Mučaj sta po tradiciji nasledila posel od očeta, ki posluje v Sloveniji od leta 1990. Zdaj je upokojenec, a še vedno rad pomaga in s kombijem razvaža izdelke. Imajo štiri poslovalnice: dve v Logatcu ter po eno na Dobrovi in v kraju Šmartno pri Ljubljani. V družinski pekarni je nepogrešljiva še sestra, ki prodaja v Šmartnem pri Ljubljani. Sodelovanje kosovskih družin bi lahko bilo zgled S(z)lovencem, poudari tudi prodajalka v pekarni Dobrova, sicer domačinka. V Logatcu je glavna pekarna, na Dobrovi je manjša peč za peko bureka, pic in peciva. Ponudba bo raznovrstna in sveža, kakor je bila že doslej. Od prejšnjega najemnika, ki je ostal dolžan nekaj najemnin tudi gasilcem v pekarni Brezje pri Dobrovi, ki ne obratuje več in se seli menda v Švico, so odkupili tudi inventar. Mala štručka je v Logatcu tudi pokrovitelj skakalnega kluba in tekačev. V mesecu decembru ne zamudite zanimivih prodajnih akcij in paketne ponudbe. Odprto imajo od 6. do 19. ure, ob sobotah od 6. do 13. in ob nedeljah od 7. do 13. ure.

Sebastjan Vehar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 450
Izšla: 26.06.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.