Logo MojaObčina.si
DANES
29°C
14°C
JUTRI
30°C
15°C
Oceni objavo

Prejeli naziv prostovoljstvu prijazna občina

Občina Dobrova - Polhov Gradec je na prireditvi ob Slovesnem dnevu prostovoljstva, ki je potekala v torek, 21. maja 2024, prejela priznanje prostovoljstvu prijazna občina.

Dogodek je potekal v nacionalnem tednu prostovoljstva, ki je namenjen praznovanju prostovoljstva, zahvali prostovoljcem in prostovoljskim organizacijam za njihovo udejstvovanje ter povabilu posameznikom, da spoznajo prostovoljske priložnosti, svoj čas pa namenijo tudi v dobro svoje skupnosti.

Po odločitvi strokovne komisije v sestavi članov Ministrstva za javno upravo in Slovenske filantropije je Občina Dobrova - Polhov Gradec prejela priznanje za ustvarjanje dobrih in spodbudnih pogojev za delo prostovoljskih organizacij, za prepoznavanje pomena prostovoljskega dela občanov za večanje kakovosti življenja v skupnosti, za vrednotenje⁹             prostovoljskega dela in z njim povezanih stroškov na javnih razpisih občine ter za izvedbo dobrodelnih koncertov.

Priznanje je na prireditvi prevzela podžupanja Irena Bačlija Brajnik.


Občina Dobrova - Polhov Gradec

Oglejte si tudi