Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Ponoči se bo od zahod zjasnilo in zjutraj bo povsod pretežno jasno. Predvsem v severni in vzhodni Sloveniji bo pihal okrepljen severni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah okoli 0 stopinj C.
4°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
petek, 27.10.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Poslovne

Siliko odprl obrat na Vrhniki


POSLOVNE

| |
29.06.2013      12:41
A A

Siliko odprl obrat na Vrhniki


Vrhnika, 28. junij - Firma Siliko iz Brezij pri Dobrovi je na mestu nekdanje IUV na Vrhniki zgradila nov razvojni center in prenesla del proizvodnje. Skupno na Vrhniki zaposluje čez 80 delavcev. Sicer je razvojni center odprl svoja vrata že v začetku maja, danes pa so pripravili še "uradno" odprtje, ki se ga je med drugim udeležil tudi gospodarski minister Stanko Stepišnik.


Deli:
Direktor Silika Janez Koprivec je ob tem dejal, da je »… današnji dan dokaz, da je z znanjem, vizijo in predanostjo mogoče tudi v kriznih časih slediti ciljem.« Po njegovem so se možnosti za delo in razvoj firme s tem zelo izboljšali. Pridobitev je pohvalil tudi župan Stojan Jakin, ki je menil, da si take firme v svoji občini verjetno želi vsak župan. 

Po kratkem kulturnem programu in blagoslovu objekta, so si gostje, med katerimi je bil tudi župan Občine Dobrova - Polhov Gradec Franci Setnikar, ogledali notranjost. 

Več o dogodku si lahko preberete na tej POVEZAVI. 

Gašper Tominc, foto: GT
 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.